Новини Автор: admin Друкувати

Що треба знати про морські перевезення

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: морські перевезення

  Відправити щось з пункту А в пункт Б може бути не так легко, особливо якщо між ними сотні кілометрів, а тим більше океан. Стільки всього потрібно прорахувати, що на одному з етапів навіть спеціалісти звертаються за порадами. Саме тому у логістичних компаніях клієнтам пропонують якомога більше варіантів перевезення. Який найпопулярніший? Усе залежить від цілей та бюджету, але морський транспорт, безумовно, виділяється серед інших.

  морські перевезення


  Отже, в наш час це єдина форма перевезення на міжконтинентальному рівні. Є ще повітряні повідомлення літаками, але вони вкрай дорогі і не складають навіть одного відсотка від загального обсягу. Кораблі ж вміщують достатньо багато, щоб забезпечувати усі міжнародні перевезення і є практично безальтернативним вибором.

  Одразу скажемо, що провізна здатність складу на порядки більша за конкурентів і це при тому, що немає потреби використовувати їх на повну потужність. А можливості портових господарств практично неосяжні - обмеження лише технічного і технологічного характеру, які поступово будуть зникати. В той же час переобладнання величезних морських суден потребує значних капіталовкладень, котрі можуть собі дозволити лише країни-лідери галузі.

  Головним плюсом для звичайних людей є низька собівартість самого перевезення. Серед універсальних видів в цьому компоненті морському просто немає рівних, адже доставити річ відповідним сполученням по кишені майже будь-кому. Так, це буде не швидко за нинішніми мірками, але надійно і без зайвих проблем. Доступні як контейнерні перевезення, так і вантажні з різними габаритами.

  Втім не забуваймо, що морські порти є далеко не всюди, тому довозити товар далеко вглиб континенту доведеться іншим транспортом. Але такі вже реалії ринку і тому логістика відіграє тау важливу роль у сучасному світі.

  Також додамо, що пункти морського законодавства, що регулює морські перевезення, прописані дуже чітко і виконуються за будь-яких умов. Пошкодження та розкрадання вантажів на кораблях на мінімальному рівні і тримають марку вже не перший рік. Дізнатись більше про стандарти DHL можна на dhl-logistics.com.ua/ru/services-ru/shipping-ru.

  Як підсумок, морські перевезення не лише не втрачають свою популярність, але отримали новий виток розвитку через інтернет-замовлення. Сьогодні кожен може перевірити якість послуг на собі, після чого прийняти остаточне рішення. Одне скажемо точно: вони були, є і будуть у найближчому майбутньому.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми