Новини Автор: admin Друкувати

Що треба знати про морські перевезення

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: морські перевезення

  Відправити щось з пункту А в пункт Б може бути не так легко, особливо якщо між ними сотні кілометрів, а тим більше океан. Стільки всього потрібно прорахувати, що на одному з етапів навіть спеціалісти звертаються за порадами. Саме тому у логістичних компаніях клієнтам пропонують якомога більше варіантів перевезення. Який найпопулярніший? Усе залежить від цілей та бюджету, але морський транспорт, безумовно, виділяється серед інших.

  морські перевезення

  Отже, в наш час це єдина форма перевезення на міжконтинентальному рівні. Є ще повітряні повідомлення літаками, але вони вкрай дорогі і не складають навіть одного відсотка від загального обсягу. Кораблі ж вміщують достатньо багато, щоб забезпечувати усі міжнародні перевезення і є практично безальтернативним вибором.

  Одразу скажемо, що провізна здатність складу на порядки більша за конкурентів і це при тому, що немає потреби використовувати їх на повну потужність. А можливості портових господарств практично неосяжні - обмеження лише технічного і технологічного характеру, які поступово будуть зникати. В той же час переобладнання величезних морських суден потребує значних капіталовкладень, котрі можуть собі дозволити лише країни-лідери галузі.

  Головним плюсом для звичайних людей є низька собівартість самого перевезення. Серед універсальних видів в цьому компоненті морському просто немає рівних, адже доставити річ відповідним сполученням по кишені майже будь-кому. Так, це буде не швидко за нинішніми мірками, але надійно і без зайвих проблем. Доступні як контейнерні перевезення, так і вантажні з різними габаритами.

  Втім не забуваймо, що морські порти є далеко не всюди, тому довозити товар далеко вглиб континенту доведеться іншим транспортом. Але такі вже реалії ринку і тому логістика відіграє тау важливу роль у сучасному світі.

  Також додамо, що пункти морського законодавства, що регулює морські перевезення, прописані дуже чітко і виконуються за будь-яких умов. Пошкодження та розкрадання вантажів на кораблях на мінімальному рівні і тримають марку вже не перший рік. Дізнатись більше про стандарти DHL можна на dhl-logistics.com.ua/ru/services-ru/shipping-ru.

  Як підсумок, морські перевезення не лише не втрачають свою популярність, але отримали новий виток розвитку через інтернет-замовлення. Сьогодні кожен може перевірити якість послуг на собі, після чого прийняти остаточне рішення. Одне скажемо точно: вони були, є і будуть у найближчому майбутньому.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми