Новини Автор: admin Друкувати

Як правильно розпоряджатися грошима на ринку Форекс

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: форекс

  Успішний форекс-трейдинг можливий лише в тому випадку, якщо одночасно будуть поєднуватися три важливі складові: грамотно підібрана стратегія, психологія торгівлі і мані-менеджмент. Саме про управління капіталом і піде мова в статті. Тому, якщо ви маєте намір добитися успіху, обов'язково приділіть час для цієї інформації.

  home-banner.png (301.21 Kb)


  Багато новачків помилково вважають, що інтелектуальна перевага дозволить їм домогтися успіху на міжнародному валютному ринку. Насправді ж, набагато важливіше те, як буде здійснюватися управління капіталом. Але перед тим, як розглянути з усіх боків зразковий мані-менеджмент, давайте повернемось до переконань, з якими приходять на ринок багато новачків. Ось основні з них:

  1. Величина можливого прибутку прямо пропорційна ризику. У відповідності з цим, гравці навіть намагаються збільшити ризик, щоб тим самим заробити велику суму.
  2. Стратегія визначає весь успіх торгівлі. З таким переконанням новачки швидко попадаються на гачок до шахраїв і викладають не малі суми за «диво-методики».
  3. Диверсифікація дозволяє гарантовано захистити гроші і звести ризики до нуля.

  Якщо ваше мислення збігається, хоча б з одним з наведених пунктів, це є очевидним підтвердженням того, що ви ще не переступили стадію новачка.

  Деякі трейдери навмисно намагаються втратити свої гроші

  Як це не дивно, але в розмові з початківцями, приходить розуміння, що про мані-менеджмент і про те як, metatrader 4 download, знають практично всі. Але варто трейдерам залишитися наодинці з ринком, як вони тут же забувають про управління капіталом, значення психології і правильної стратегії. Запам'ятайте, що трейдинг – це своєрідна фінансова гра, де ви можете і повинні обмежувати ризики і час торгівлі.

  Не варто бути професіоналом, щоб зрозуміти одне важливе твердження – як тільки ви перестаєте обмежувати свою відповідальність, втрата депозиту стає очевидною.

  Ключовий параметр управління капіталом – математичне сподівання

  Давайте залишимо суху теорію і перейдемо до практики. Починати торгівлю слід лише в тому випадку, коли ви знаєте, що зможете отримати профіт. Але для цього необхідно володіти таким поняттям, як математичне очікування успіху. Цей термін прийшов до нас з азартних ігор, де гравці вираховують свої шанси на прибуток, визначаючи, позитивне чи негативне у них математичне очікування.

  У торгівлі валютою подібний підхід також працює, і якщо ви маєте позитивне математичне очікування, швидше за все, вас чекає істотний прибуток.

  З якої суми починати торгівлю, щоб не підвищувати ризики

  Якщо ви твердо вирішили присвятити себе торгівлі валютою, слід відповісти на кілька важливих питань:
  1. На яку тривалість операції ви розраховуєте.
  2. Яку величину лота ви вважаєте допустимою.
  Це базові поняття, без яких не варто навіть починати торгівлю на Форекс. Якщо ви будете без розбору інвестувати суми, не замислюючись про їх величину, такий хаотичний підхід дуже скоро обернеться проти вас. Ви також можете зустріти велику кількість «експертних» думок з приводу того, як правильно підбирати лот. Існують навіть спеціальні формули для цього. Однак все набагато простіше і лот ви можете розрахувати за пару секунд самостійно. Головне правило мані-менеджмента говорить: «не можна допустити разового зменшення депозиту на 10%».

  По суті, єдиний параметр, яким може управляти трейдер – це кількість угод. Тому не забувайте приділяти підвищену увагу перед укладанням угоди, подивіться, яким може виявитися максимальний збиток і визначте кількість угод, які можуть бути відкриті одночасно.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми