Новини Автор: admin Друкувати

Чому кіоски з фастфудом такі популярні

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: кіоск

  Усі ми знаємо про так звані ларьки, які в українських містах зустрічаються чи не на кожному кроці. Продавати там можна будь-що: від газет та журналів до кулькових ручок з сувенірами. Але найбільш популярним є фастфуд. Хот-доги, струдлі, гамбургери тощо продовжують користуватись шаленою популярністю. Якщо продукти замовлені на https://mrgrill.ua/, то в їхній якості можна бути впевненим на усі 100%. Втім у чому причина успіху? Ми спробували розібратись.

  кіоски з фастфудом


  Кіоски виникли задовго до магазинів швидкого харчування й зараз успішно співіснують з такими гігантами як McDonald's, набираючись від них досвіду. Ідея, що їжа готується менше 5 хвилин, прийшлась до душі більшості людей. А через поширеність мережі не треба і далеко ходити. Звичайно, це не найкорисніший варіант з можливих, але ніхто нічого не приховує.

  В той же час запуск та підтримання такого бізнесу не є надто дорогими. Необхідно лише отримати дозвіл, орендувати місце, найняти продавця і вперед. У https://www.mrgrill.ua/ вам дадуть найкращу сировину, яка дозволить отримати перших задоволених клієнтів. А за ними обов'язково підуть інші. Кіоски не потребують реклами, а також інших додаткових витрат. Дохід стабільний, вкладення відбиваються семимильними кроками - складно знайти більш ефективну сферу з економічної точки зору.

  Аж ніяк не можна забувати й про те, що багато кіосків працюють цілодобово, не закриваючись на свята. В сучасних умовах це дуже важливо. Особливо ж багато їх ставлять біля вокзалів та ринків, де завжди чимало люду. Якби в ларьках готували їжу не так швидко, навряд чи усе б досягло сьогоднішніх масштабів. Зручність і низька ціна роблять свою справу.

  За статистикою, чоловіки та жінки майже однаково часто харчуються на вулиці. І якщо ще декілька років тому дехто соромився їсти на ходу, то тепер таких практично немає. Люди вважають фастфуд щоденною їжею, а отже компанії вже впорались зі своїм завданням. Так, на якісь офіційні заходи ходять у ресторани, а щоб посидіти з друзями існують бари, але вони зовсім не конкуренти для кіосків. Вулична їжа популярна у всьому світі - змінюються лише її компоненти. Європа, Америка та Азія вже пройшли перший етап, проте число прихильників лише зростає.

  Таким чином, можна дійти висновку, що у найближчому майбутньому кіоски з фастфудом нікуди не зникнуть. Ба більше, вони продовжать розвиватись і ставатимуть все більш універсальними. Нам залишається вимагати від них якісних продуктів та вичерпної інформації про наслідки.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми