Новини Автор: admin Друкувати

Кредити і банківські махінації

 • Джерело: businessua.com.

  Інтернет-простір кишить рекламою банків і пропозиціями доступних і легких кредитів. Ця реклама ніби говорить: Беріть скільки завгодно грошей під найменші відсотки і на будь-який термін! Але як насправді відбувається погашення боргів і до яких махінацій вдаються фін-установи, щоб заробити (тобто видерти з клієнта) якнайбільше грошей? При цьому важливо,щоб ці махінації були «законні», тобто прописані в договорі.


  Більшість людей зараз користуються пластиковими картками. На них нараховують стипендію студентам, пенсію пенсіонерам і зарплату працівникам. Це зручно і вигідно. Хоча, якби кожен пенсіонер знав, що з його заробленої кров'ю і потом пенсії здирають від 10 до 50 грн на місяць за користування карткою – багато з них відмовились би від цього блага.

  Махінації починаються ще з підписання договору. Бо в договорі прописані всі види махінацій, але за дуже гарними і непідозрілими словами.

  Коли ви погасили борг на кредитній картці повністю і нею більше не користуєтесь, але вона знаходиться у вас – банк знімає щомісячну плату за обслуговування.

  Також ви можете залізти в це рабство мимоволі. Як? Якщо захотіли зняти з картки навіть на гривню більше, ніж було у вас на рахунку. Вам пропонують зняти потрібну суму(в мінус, звичайно), і відкривають овердрафт на значно більшу суму. Яка, чомусь, дуже швидко росте і яку потім дуже важко погасити.

  Є ще тяжчі ситуації, коли у вас є кілька карток від одного банку. Тоді в разі непогашення пені за кредит, вам знімають суму з зарплати, і переводять її (не в повному обсязі) на кредитний рахунок.

  Ще часто можна почути про випадки, коли хтось хотів зняти кошти, але банкомат їх не видав, хоча з рахунку вони зникли. Або про те, що працівники банку погашають інший рахунок, а не той, який ви прийшли закривати. І якщо вам раптом не вдасться перейти ці всі перешкоди і знайти ці гроші в визначений установою термін – до вас прийдуть колектори! (Ними можна лякати дорослих, як дітей бабайком).

  Колектори – це підготовані люди (переважно чоловіки – молоді і сильні), дії яких спрямовані на моральне пригноблення боржника. Вони залякують боржників, дзвонять їм в будь яку пору дня і ночі, пишуть листи з погрозами і в кінці-кінців людина готова залізти в ще один кредит, щоб погасити перший. І так може тривати вічно.

  Тому радимо задуматись над тим, чи кредит – це дійсно останній можливий вихід у вашій ситуації. Ось, для прикладу, банки Львова на сайті https://www.dlab.com.ua.

  І якщо так - то сил Вам і терпіння!  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми