Новини Автор: admin Друкувати

Кредити і банківські махінації

 • Джерело: businessua.com.

  Інтернет-простір кишить рекламою банків і пропозиціями доступних і легких кредитів. Ця реклама ніби говорить: Беріть скільки завгодно грошей під найменші відсотки і на будь-який термін! Але як насправді відбувається погашення боргів і до яких махінацій вдаються фін-установи, щоб заробити (тобто видерти з клієнта) якнайбільше грошей? При цьому важливо,щоб ці махінації були «законні», тобто прописані в договорі.


  Більшість людей зараз користуються пластиковими картками. На них нараховують стипендію студентам, пенсію пенсіонерам і зарплату працівникам. Це зручно і вигідно. Хоча, якби кожен пенсіонер знав, що з його заробленої кров'ю і потом пенсії здирають від 10 до 50 грн на місяць за користування карткою – багато з них відмовились би від цього блага.

  Махінації починаються ще з підписання договору. Бо в договорі прописані всі види махінацій, але за дуже гарними і непідозрілими словами.

  Коли ви погасили борг на кредитній картці повністю і нею більше не користуєтесь, але вона знаходиться у вас – банк знімає щомісячну плату за обслуговування.

  Також ви можете залізти в це рабство мимоволі. Як? Якщо захотіли зняти з картки навіть на гривню більше, ніж було у вас на рахунку. Вам пропонують зняти потрібну суму(в мінус, звичайно), і відкривають овердрафт на значно більшу суму. Яка, чомусь, дуже швидко росте і яку потім дуже важко погасити.

  Є ще тяжчі ситуації, коли у вас є кілька карток від одного банку. Тоді в разі непогашення пені за кредит, вам знімають суму з зарплати, і переводять її (не в повному обсязі) на кредитний рахунок.

  Ще часто можна почути про випадки, коли хтось хотів зняти кошти, але банкомат їх не видав, хоча з рахунку вони зникли. Або про те, що працівники банку погашають інший рахунок, а не той, який ви прийшли закривати. І якщо вам раптом не вдасться перейти ці всі перешкоди і знайти ці гроші в визначений установою термін – до вас прийдуть колектори! (Ними можна лякати дорослих, як дітей бабайком).

  Колектори – це підготовані люди (переважно чоловіки – молоді і сильні), дії яких спрямовані на моральне пригноблення боржника. Вони залякують боржників, дзвонять їм в будь яку пору дня і ночі, пишуть листи з погрозами і в кінці-кінців людина готова залізти в ще один кредит, щоб погасити перший. І так може тривати вічно.

  Тому радимо задуматись над тим, чи кредит – це дійсно останній можливий вихід у вашій ситуації. Ось, для прикладу, банки Львова на сайті https://www.dlab.com.ua.

  І якщо так - то сил Вам і терпіння!  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми