Новини Автор: admin Друкувати

Кредити і банківські махінації

 • Джерело: businessua.com.

  Інтернет-простір кишить рекламою банків і пропозиціями доступних і легких кредитів. Ця реклама ніби говорить: Беріть скільки завгодно грошей під найменші відсотки і на будь-який термін! Але як насправді відбувається погашення боргів і до яких махінацій вдаються фін-установи, щоб заробити (тобто видерти з клієнта) якнайбільше грошей? При цьому важливо,щоб ці махінації були «законні», тобто прописані в договорі.

  Більшість людей зараз користуються пластиковими картками. На них нараховують стипендію студентам, пенсію пенсіонерам і зарплату працівникам. Це зручно і вигідно. Хоча, якби кожен пенсіонер знав, що з його заробленої кров'ю і потом пенсії здирають від 10 до 50 грн на місяць за користування карткою – багато з них відмовились би від цього блага.

  Махінації починаються ще з підписання договору. Бо в договорі прописані всі види махінацій, але за дуже гарними і непідозрілими словами.

  Коли ви погасили борг на кредитній картці повністю і нею більше не користуєтесь, але вона знаходиться у вас – банк знімає щомісячну плату за обслуговування.

  Також ви можете залізти в це рабство мимоволі. Як? Якщо захотіли зняти з картки навіть на гривню більше, ніж було у вас на рахунку. Вам пропонують зняти потрібну суму(в мінус, звичайно), і відкривають овердрафт на значно більшу суму. Яка, чомусь, дуже швидко росте і яку потім дуже важко погасити.

  Є ще тяжчі ситуації, коли у вас є кілька карток від одного банку. Тоді в разі непогашення пені за кредит, вам знімають суму з зарплати, і переводять її (не в повному обсязі) на кредитний рахунок.

  Ще часто можна почути про випадки, коли хтось хотів зняти кошти, але банкомат їх не видав, хоча з рахунку вони зникли. Або про те, що працівники банку погашають інший рахунок, а не той, який ви прийшли закривати. І якщо вам раптом не вдасться перейти ці всі перешкоди і знайти ці гроші в визначений установою термін – до вас прийдуть колектори! (Ними можна лякати дорослих, як дітей бабайком).

  Колектори – це підготовані люди (переважно чоловіки – молоді і сильні), дії яких спрямовані на моральне пригноблення боржника. Вони залякують боржників, дзвонять їм в будь яку пору дня і ночі, пишуть листи з погрозами і в кінці-кінців людина готова залізти в ще один кредит, щоб погасити перший. І так може тривати вічно.

  Тому радимо задуматись над тим, чи кредит – це дійсно останній можливий вихід у вашій ситуації. Ось, для прикладу, банки Львова на сайті https://www.dlab.com.ua.

  І якщо так - то сил Вам і терпіння!  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми