Новини Автор: admin Друкувати

Чи варто заводити багато банківських рахунків

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: банківський рахунок

  Немає кращого способу уникнути фінансових проблем, аніж керування витратами. Саме ви визначаєте, куди та як ідуть ваші кошти, а з сучасними технологіями робити це стає усе легше. Зараз чимало експертів сходяться на думці, що однією карткою в банку вже не обійтись. Чи справді це так? Давайте розбиратись.

  банківський рахунок


  Завести банківський рахунок у наш час можна усього за кілька хвилин. Не потрібно навіть виходити з дому чи кудись телефонувати - все робиться онлайн в будь-яку пору дня чи ночі. Основна причина відкриття декількох карток: розподілити гроші за функціями. На кожну можна обрати свої бонуси, які знадобляться в майбутньому.

  Наприклад, ми розглянемо популярний варіант з шістьма одночасними рахунками, де головними є лише два. Перший призначений для усіх операцій в інтернеті, а другий - для розрахунків у касах власноруч. Третій - це національний та міжнародний, який знадобиться під час подорожей. Далі йде картка з високими ставками, а також з низькими відсотками повернення й без комісії. І нарешті - запасний рахунок, коли ліміт на якомусь з інших буде вичерпано. Зазвичай, таке необхідно для карти, яка найбільше використовується.

  Якщо ж ви плануєте відкладати гроші на літню відпустку, то і тут потрібен відповідний рахунок. Щоб слідкувати за своїм прогресом відкривають до кількадесят карток. А поповнювати рахунки можна миттєво через https://mypay.ua/ru/banking, котра вважається найбільш надійною платформою для цих цілей.

  Частину грошей завжди треба класти на депозит, щоб була можливість зняти їх в будь-який момент. Такі рахунки призначені для надзвичайних ситуацій. Залишок коштів можна перенести на картки з коротко- та довгостроковими цілями. Всі вони покриваються страховими компаніями, а от без розподілення можна легко перевищити ліміт.

  Усвідомте, що кілька рахунків є не розпиленням, а звичайною необхідністю. Заощадження потрібно ділити - не просто ж так у гаманцях роблять кілька відділень для карток. Після економічних криз усі банки мають заслужити на вашу довіру. Окрім того, з кількома картками можна не хвилюватись про пошук банкоматів та високі відсотки комісії. На додачу, ми можете оцінити загальний рівень обслуговування при кожному варіанті.

  Так, не варто захоплюватись і створювати нові рахунки просто, щоб були. Це може призвести до чималих проблем, зокрема з автоматичними переказами. Плюс слідкувати за ними ставатиме тільки важче. Втім принцип, що "не можна класти усі яйця в один кошик" й досі діє.

  Як підсумок, кілька банківських рахунків пропонують чимало переваг, які підбираються індивідуально.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми