Новини Автор: admin Друкувати

Чому варто вчитись на фронтенд-розробника

 • Джерело: businessua.com.

  Сфера IT-технологій в Україні розвинена чи не найкраще з усіх. Наші спеціалісти знають свою справу та постійно вчаться новому. До їх числа можете увійти і ви. При цьому не обов'язково займатись бекендом, тобто самими лише кодами для програм. Є люди, які допомагають клієнтам взаємодіяти із вже створеним продуктом. Ось кілька причин віддати перевагу курсам фронтенд-розробки на http://skillup.ua/lp/frontend-harkov/.

  1111.jpg (50.16 Kb)


  Це актуально. Front-end користується чималим попитом на ринку праці. Професія розробника сучасна і точно не "помре" в наступні кілька десятиліть. У таких навичках зацікавлені як великі фірми, так і компанії середньої та малої руки. Усім потрібна верстка веб-сторінок, а ви даватимете їм навіть більше. За останніми дослідженнями, фронтенд-розробка здатна задовольнити потреби людей із абсолютно різних галузей.

  Це прибутково. Програмування сьогодні дуже добре оплачується. Українцям готові платити європейську зарплатню, якщо робота буде виконана на відповідному рівні. Веб-майстри потрібні буквально на кожному кроці, тому можна навіть обирати з декількох десятків пропозицій. І звичайно, дохід в кілька разів вище середнього вам гарантований.

  Це зручно. Працювати фронтенд-розробником можна з будь-якої точки світу, в тому числі удома. Перед вами відкриваються широкі перспективи фрілансу та підлаштування робочого дня під свій особистий графік. Втім багато фірм готові наймати професіоналів на віддалену роботу з прив'язкою до результату, а не кількості годин. Визнаймо, що робочий день з 9 до 5-ти поступово відмирає, тому немає сенсу чіплятись за нього і в черговий раз ставати жертвою його недоліква. Вам доведеться навчитись самому організовувати процес, що піде на користь майбутній кар'єрі.

  Це весело. Праця повинна приносити задоволення хоча б на перших порах. У front-end все зав'язано на алгоритмах, але присутній також елемент творчості. Будь-яку проблему з CSS чи JavaScript можна вирішити по-різному, а монотонної роботи як такої взагалі немає. Вам покажуть, як створювати власні сайти і покращувати їхній функціонал. Креативу хоч відбавляй!

  Це корисно. Пройдений курс фронтенд-розробки дозволяє знайти себе в IT-секторі. А знання можна буде застосувати у великій кількості професій. Якщо ви боїтесь, що Front-end не для вас, то дарма. Важливо спробувати свої сили, а вже потім відштовхуватись від того, що отримали. В будь-якому разі у вас буде новий досвід і купа позитивних вражень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми