Новини Автор: admin Друкувати

Чому варто вчитись на фронтенд-розробника

 • Джерело: businessua.com.

  Сфера IT-технологій в Україні розвинена чи не найкраще з усіх. Наші спеціалісти знають свою справу та постійно вчаться новому. До їх числа можете увійти і ви. При цьому не обов'язково займатись бекендом, тобто самими лише кодами для програм. Є люди, які допомагають клієнтам взаємодіяти із вже створеним продуктом. Ось кілька причин віддати перевагу курсам фронтенд-розробки на http://skillup.ua/lp/frontend-harkov/.

  1111.jpg (50.16 Kb)

  Це актуально. Front-end користується чималим попитом на ринку праці. Професія розробника сучасна і точно не "помре" в наступні кілька десятиліть. У таких навичках зацікавлені як великі фірми, так і компанії середньої та малої руки. Усім потрібна верстка веб-сторінок, а ви даватимете їм навіть більше. За останніми дослідженнями, фронтенд-розробка здатна задовольнити потреби людей із абсолютно різних галузей.

  Це прибутково. Програмування сьогодні дуже добре оплачується. Українцям готові платити європейську зарплатню, якщо робота буде виконана на відповідному рівні. Веб-майстри потрібні буквально на кожному кроці, тому можна навіть обирати з декількох десятків пропозицій. І звичайно, дохід в кілька разів вище середнього вам гарантований.

  Це зручно. Працювати фронтенд-розробником можна з будь-якої точки світу, в тому числі удома. Перед вами відкриваються широкі перспективи фрілансу та підлаштування робочого дня під свій особистий графік. Втім багато фірм готові наймати професіоналів на віддалену роботу з прив'язкою до результату, а не кількості годин. Визнаймо, що робочий день з 9 до 5-ти поступово відмирає, тому немає сенсу чіплятись за нього і в черговий раз ставати жертвою його недоліква. Вам доведеться навчитись самому організовувати процес, що піде на користь майбутній кар'єрі.

  Це весело. Праця повинна приносити задоволення хоча б на перших порах. У front-end все зав'язано на алгоритмах, але присутній також елемент творчості. Будь-яку проблему з CSS чи JavaScript можна вирішити по-різному, а монотонної роботи як такої взагалі немає. Вам покажуть, як створювати власні сайти і покращувати їхній функціонал. Креативу хоч відбавляй!

  Це корисно. Пройдений курс фронтенд-розробки дозволяє знайти себе в IT-секторі. А знання можна буде застосувати у великій кількості професій. Якщо ви боїтесь, що Front-end не для вас, то дарма. Важливо спробувати свої сили, а вже потім відштовхуватись від того, що отримали. В будь-якому разі у вас буде новий досвід і купа позитивних вражень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми