Новини Автор: admin Друкувати

Речовини, які створені для боротьби та знищення бур’янів

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Речовини, знищення, бур’янів, ззр, гербіциди, купити, ціна, Україна

  На землі є безліч різних бур'янів, котрі перешкоджають росту промислових культур. Вони забирають всю вологу і корисні речовини, не даючи іншим шанс вижити. Проте на сайті ЗЗР Агро вам допоможуть впоратися з цією проблемою.


  get_img-imagewidth-500-amp.jpg (37.55 Kb)


  Гербіциди – це хімічні речовини, які створені для боротьби та знищення різних видів бур’янів. Також ці речовини призначені для того, щоб контролювати ріст шкідливих рослин.

  Всього є два способи застосування цього засобу:

  • зовнішньої дії – вбивають лише ті шкідливі бур'яни, на які потрапляють,
  • внутрішньої дії – поширюються всередину рослини, і тоді викликають загибель.

  Кожна рослина сприймає препарати такого виду по-різному, тому визначити який спосіб кращий неможливо.

  Гербіциди мають різні види і тому поділяються на:

  • суцільні(діють на види рослин)
  • вибіркові ( впливають лише на певні види рослин)

  Частіше можна зустріти Гербіциди суцільної дії. Вони захищають рослини, проникаючи через листя. Використовують їх за відсутності рослинності на полі.

  Застосування:

  Варто зауважити,що Гербіциди ніколи не застосовуються без допоміжних засобів. Використання подібної отрути для бур’янів не лише підвищує врожайність, але й потребує мало ручної праці.

  Ці речовини безсумнівно є корисними, проте потрібно й знати про їхні недоліки. Невелика частина цих засобів є досить отруйними, і хоч здебільшого вони зберігаються в грунтах лише декілька тижнів, окремі види можуть залишитися там на декілька років.

  Види Гербіцидів:

  1. тітус – застосовується на культурах: картоплі, кукурудзи та томату.
  2. раундап – діє навіть при складних умов. В основі лежить унікальна технологія, яка сприяє проникненню речовини до кореневої системи. Захищає : кукурудзу, соняшник, ріпак.
  3. напалм – знищує багаторічні шкідники. Захищає: пшеницю, ячмінь, картоплю, диню та гарбузи.
  4. торнадо - один з найбільш поширених гербіцидів. Застосовується на сільськогосподарських полях, садах і виноградниках, на присадибних ділянках для боротьби з бур'янами. Рекомендований для боротьби з такими рослинами, як пирій повзучий, рогіз, березка, очерет, осот.
  5. стомп – набагато ефективніший у взаємодії з іншими засобами. Вноситься відразу після посіву і є надзвичайно стійким до сонячних променів.
  6. селект – застосовується в будь-який період культури. Контролює ріст злакових рослин. Зберігається в землі протягом трьох днів.

  Отож якщо ви маєте якісь проблеми з бур'янами, які здавалося б неможливо знищити - Гербіциди саме для вас.

  Дізнатися більше або замовити Гербіциди можна на сайті http://zzr-agro1.com.ua/index.php/gerbitsidi.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми