Новини Автор: admin Друкувати

Стоковий магазин: як розпочати бізнес?

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: 4youglobal, стоковий одяг

  Що таке стоковий одяг і як заробляти, продаючи його, про це та інше говоримо сьогодні.

  Незвичне для нас з вами слово "сток" (англомовного походження) в перекладі означає – те, що залишилося. У професійній мові менеджерів по продажу одягу стоковий магазин означає бутик, який продає залишки товару брендових марок. І речі там, без винятків, збуваються зі шаленими знижками. Чому ж магазини це роблять? На це є кілька причин. Дуже часто стається так, що до кінця одного сезону непроданий товар (у нашому випадку одяг) починає створювати неабиякі проблеми його власникам. Перш за все, такий товар займає багато місця в бутиках, яке тепер необхідно віддати для розміщення нових колекцій. Не менш важливим актором є те, що в непроданому одязі є "вкладені" в нього гроші, які власник хоче вкладати у свій магазин для збільшення доходів. До речі, у багатьох країнах обсяги продажів одягу певної марки всередині держави є квотованими. Тому, виконавши певну норму, магазини фірм-виробників збувають речі через стоки або імпортують їх за кордон. Іноді такий брендовий одяг продається в цій же країні, але лейбл при цьому спеціально зрізається. Фірмові бутики за допомогою стоку позбуваються від неповно розмірного ряду (навіть якщо це одяг з нової колекції і її наступні поставки вже не передбачаються) і від неявного браку - наприклад, виробів з відірваною етикеткою.


  Отже, варто знати, що стоковий одяг – це новий одяг, який не вдалося продати брендовим магазинам. Тому його ви можете купити з шаленими знижками (навіть до 70%). І зараз, в нелегкий фінансовий час, прості українці обожнюють стокові магазини. Тому ваше бажання відкрити такий магазин має під собою прибутковий фундамент. І так, як це зробити? Радимо перш за все задуматись, де саме ви будете купувати цей брендовий одяг. Ми радимо завітати на сайт httрs://4youglobal.com.ua/, який вже багато років співпрацює з китайськими компаніями. Багато стартапів починаються з перепродажу китайської продукції. Це один з найпростіших і прибуткових видів бізнесу.

  4099_alk.jpg (16.47 Kb)

  Звісно, варто врахувати всі за і проти, і для початку визначитися з місцем розташування вашого магазину. Це повинне бути місце не на краю міста, однак. Варто задуматись, чи «потягнете» ви магазин в самому центрі міста? Отож, оптимальний варіант – кілька кілометрів від центру. Тут і оренда дешевша, і покупцям буде зручно до вас добиратися.

  Зважте на розміри будівлі: скільки у вас буде працівників, яку кількість одягу хочете продавати, чи будуть у вас примірочні, та інше. Все це дуже важливо на етапі створення бізнес-плану. Адже вам потрібен стартовий капітал – гроші, які ви вкладете в бізнес, і які зовсім скоро повинні до вас повернутися.

  Удачі вам у здійсненні своїх мрій!  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми