Новини Автор: admin Друкувати

Як бізнесмену облаштувати своє робоче місце

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: меблі

  Не дарма у народі вже дуже давно гуляє приказка про те, що зустрічають людину завжди по одягу, а от проводжають вже під впливом розуму. Саме тому перше враження про будь-кого складається у нас за підсумками зовнішнього вигляду співрозмовника, а також місця, у якому відбувається розмова. Це означає, що якщо ви – бізнесмен або хочете ним бути, тоді дуже важливим є ваш стиль, а також інтер’єр офісу чи робочого кабінету.

  7152_sofa.jpg (29.17 Kb)


  Природно, що саме у цьому місці відбуваються всі ділові розмови з можливими партнерами або клієнтами, тож тут приймаються рішення, котрі у майбутньому будуть серйозно впливати на успішність вашої справи. Для вдалого вирішення того чи іншого питання потрібно не лише вміти якісно вести переговори, але й бути одягненим згідно з офіційним стилем, а також створити хорошу атмосферу в офісі. Найперше потрібно подумати про те, що вашому співрозмовнику має бути тут комфортно. Саме тому у кабінетах чи офісах солідних і досвідчених бізнесменів стоять зручні та комфортабельні дивани, котрі можна замовити за посиланням https://divani-kiev.com.ua. Цей елемент інтер’єру обов’язково має бути м’яким і складати позитивне враження на будь-якого гостя.

  Втім, не диваном єдиним. Дуже добре, якщо в офісі у вас буде якийсь прообраз зеленого куточка, тобто там будуть різноманітні рослини. Також розслабляє і знімає стрес акваріум з різноманітними рибками. Спостерігання за цими підводними жителями дуже заспокоює, а це вкрай необхідно під час гарячих та жорстких дискусій. Непогано було б також оснастити кімнату витворами мистецтва на кшталт картин. Це необов’язково мають бути оригінали, тож копій відомих шедеврів буде цілком достатньо. В ідеалі вас ніхто не повинен турбувати, тож секретаря варто попросити не пропускати в офіс жодної людини у той момент, коли там йдуть переговори.

  На правах хорошого та ввічливого господаря варто запропонувати гостю на вибір чай, каву, мінеральну воду або ж сік. Алкогольні напої зазвичай вживають лише після підписання важливої угоди, але ні в якому випадку не перед цим. До гарячих напоїв традиційно подають солодкі тістечка або ж нарізаний шматочками торт. Такий елемент турботи однозначно налаштує співрозмовника на позитив, тож вам буде легше досягнути поставлених перед собою цілей.

  Одним словом, вдалий результат бізнес-переговорів залежить не лише від вашої красномовності та аргументів, але й від місця їхнього проведення. Тож варто зробити все можливе, аби потім не жалкувати.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми