Новини Автор: admin Друкувати

Що треба знати про кіберстрахування

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Кіберстрахування

  В епоху інформаційних технологій усі компанії мають постійно вдосконалюватись, адже інакше неодмінно програють конкуренцію. І зараз до списку нових інструментів починає входити страхування від кібер-ризиків. Хоча для України ця концепція доволі незвична, вона активно використовується по всьому світу. В чому її суть? Про це далі.

  23_in.jpg (41.89 Kb)

  Кіберстрахування - це захист


  Кіберстрахування - це захист вашої IT-системи від будь-якої шкоди, заподіяної третіми особами. Сюди входять втрати інформаційних даних, поломки апаратури та ПО, а також різні кібератаки з вимаганнями. Забезпечується страхування відповідними полісами, які можна обрати на https://insfero.com/business/drugie-vidy-strahovaniya/strahovanie-kiber-riskov/. Платформа INSFERO влаштує вам безкоштовний тендер, а кращі страхові фірми самі запропонують умови відповідно до якості та ціни. Вибір проходить онлайн.

  Поняття може здатися надто закрученим, але його важливість не можна недооцінювати. Витрати на захист кібернетичного простору є краплею в морі порівняно з потенційними загрозами вашим фінансам та репутації. В той час як кіберстрахування треба відокремлювати від загального, деякі аспекти таки можуть перетинатись. Звичайні страховики навряд чи компенсують вам шкоду від збою системи, вірусу або простої втрати елементу бази даних. Але фізичне знищення передбачає обидві компенсації. Тож ретельно вивчайте свій поліс.

  Попри те, що страхування від кібер-ризиків існує вже понад десяток років, його досі продовжують стандартизувати. Завдяки цьому ви можете непогано зекономити, адже хороших пропозицій більше, ніж покупців. Втім це ненадовго. Першочерговим завданням організації є оцінка потреб і складення вимог відповідно до них.

  Кіберстрахування є обов'язковим для тих, кому треба захищатись від хакерських атак. Це не лише хостинг-центри, IT-провайдери, розробники програмного забезпечення, але й будь-які фірми з цінною інформацією клієнтів. Цікавий факт: 9 з 10-ти компаній, які гублять ці електронні дані, оголошують про банкрутство протягом наступного року.

  Так, це не панацея, а лише необхідне доповнення до загальної страховки. Перед замовленням кіберстрахування варто провести оцінку вашої системи безпеки. Як правило, вона проводиться сторонньою фірмою і залежить від економічного стану та географії продажів. Ба більше вам допоможуть захистити дані, які не входять у страхування. У цьому сенсі новинка точно покращить вашу кібербезпеку, змусивши переглянути і покращити більшість аспектів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018 Найкращі фільми про бізнес та фінанси - 2018
ТОП-5 прем'єр 2018 року про бізнес і гроші.
Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій Топ 5 смартфонів з найкращими камерами для яскравих фотографій
Вибираючи модель смартфона покупці звертають увагу на камеру, яка є важливим елементом будь – якого сучасного гаджета. Мобільник завжди знаходиться пі...
Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів Bloomberg склав рейтинг найдорожчих стартапів
Китайська компанія Bytedance обігнала Uber і стала найдорожчим приватним стартапом в світі.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми