Новини Автор: admin Друкувати

Що треба знати про кіберстрахування

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Кіберстрахування

  В епоху інформаційних технологій усі компанії мають постійно вдосконалюватись, адже інакше неодмінно програють конкуренцію. І зараз до списку нових інструментів починає входити страхування від кібер-ризиків. Хоча для України ця концепція доволі незвична, вона активно використовується по всьому світу. В чому її суть? Про це далі.

  23_in.jpg (41.89 Kb)


  Кіберстрахування - це захист


  Кіберстрахування - це захист вашої IT-системи від будь-якої шкоди, заподіяної третіми особами. Сюди входять втрати інформаційних даних, поломки апаратури та ПО, а також різні кібератаки з вимаганнями. Забезпечується страхування відповідними полісами, які можна обрати на https://insfero.com/business/drugie-vidy-strahovaniya/strahovanie-kiber-riskov/. Платформа INSFERO влаштує вам безкоштовний тендер, а кращі страхові фірми самі запропонують умови відповідно до якості та ціни. Вибір проходить онлайн.

  Поняття може здатися надто закрученим, але його важливість не можна недооцінювати. Витрати на захист кібернетичного простору є краплею в морі порівняно з потенційними загрозами вашим фінансам та репутації. В той час як кіберстрахування треба відокремлювати від загального, деякі аспекти таки можуть перетинатись. Звичайні страховики навряд чи компенсують вам шкоду від збою системи, вірусу або простої втрати елементу бази даних. Але фізичне знищення передбачає обидві компенсації. Тож ретельно вивчайте свій поліс.

  Попри те, що страхування від кібер-ризиків існує вже понад десяток років, його досі продовжують стандартизувати. Завдяки цьому ви можете непогано зекономити, адже хороших пропозицій більше, ніж покупців. Втім це ненадовго. Першочерговим завданням організації є оцінка потреб і складення вимог відповідно до них.

  Кіберстрахування є обов'язковим для тих, кому треба захищатись від хакерських атак. Це не лише хостинг-центри, IT-провайдери, розробники програмного забезпечення, але й будь-які фірми з цінною інформацією клієнтів. Цікавий факт: 9 з 10-ти компаній, які гублять ці електронні дані, оголошують про банкрутство протягом наступного року.

  Так, це не панацея, а лише необхідне доповнення до загальної страховки. Перед замовленням кіберстрахування варто провести оцінку вашої системи безпеки. Як правило, вона проводиться сторонньою фірмою і залежить від економічного стану та географії продажів. Ба більше вам допоможуть захистити дані, які не входять у страхування. У цьому сенсі новинка точно покращить вашу кібербезпеку, змусивши переглянути і покращити більшість аспектів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми