Сьогодні смартфони стали незамінним девайсом в житті ледь не кожного з нас. Люди постійно носять такі із собою, а також проводять біля їхніх екранів по кілька годин на день. Втім ставлення до безпеки мобільних пристроїв все одно залишає бажати кращого. На щастя, зараз є спеціальні чохли, котрі захищають телефон від різних пошкоджень. Ви можете знайти варіант і для себе на https://armored.com.ua/2507-galaxy-a80, де завжди відмінна якість та низькі ціни. То на що звертати увагу в першу чергу? Про це далі:
1. Подряпини. Для власників кнопкових телефонів почасти стає сюрпризом те, наскільки делікатними є сенсорні екрани. Без чохла новенький гаджет вже за місяць втратить свій товарний вигляд Тож радимо використовувати захисну плівку, а крім того взяти чохол, що покриває екран повністю. Із ним ви зможете уникнути тріщин чи подряпин на смартфоні, тож той прослужить вам набагато довше.
2. Падіння. Обирайте футляр для телефону з ударостійкими краями. У ньому мають бути спеціальні ребра, котрі захистять корпус під час падінь. Останні ж трапляються частіше, ніж можна подумати. Більшість смартфонів тестують на рахунок витримування усіляких ударів, однак без чохла ризик ушкоджень набагато вищий. І мова тут не лише про подряпини екрану з корпусом, а й виходу з ладу "внутрішнього наповнення" - від динаміків до основного процесору. В яких ситуаціях можуть падати гаджети? В будь-який момент часу, коли їхні власники втрачають пильність. У великих містах всі кудись поспішають, тож розбитим телефоном на асфальті вже нікого не здивуєш. Не повторюйте їхніх помилок.
3. Вода. Потрапляння рідин на телефон є вкрай небажаним, адже навіть водостійкі варіанти з часом дають збій. Сама ж проблема дуже розповсюджена в наш час. Тому чохол має захищати пристрій від крапель води або навіть повного занурення на кілька секунд. В інструкції до смартфонів чітко пише, що використовувати його у ванних кімнатах чи туалеті не рекомендовано, втім більшість це ігнорує. В результаті, чимала частка смартфонів виходить з ладу через контакт із водою. Плюс ніколи не знаєш, коли випаде дощ чи прорве кухонний кран. Тому носіть телефон у чохлі з гідроізоляцією
4. Тепло. Ще одна причина поломок гаджетів - перегрів. Телефони майже завжди увімкнені, а батарею з них дістають раз на півроку-рік. Ні, вони витримують певний рівень тепла, однак не вічно. Не варто тримати девайс без чохла на пекучому сонці чи навіть просто у кишені штанів.