Новини Автор: admin Друкувати

Виробництво пластикових карт в Україні

 • Джерело: businessua.com.

  Пластиковими картами на сьогодні користуються практично всі громадяни України. Багато українців є власниками відразу декількох карт, і не тільки банківських. Їх людям часто вручають у магазинах, кафе, ресторанах. Завдяки дисконтними картками покупці отримують можливість заощадити, а підприємці - зайвий раз нагадати про себе.


  Виробники пластикових карток в Україні недаремно зазначають, що "пластик" сьогодні - не тільки засіб платежу чи інструмент реклами. Ці картки можуть використовуватися як посвідчення особи: їх видають студентам, школярам, ​​пенсіонерам та представникам інших верств населення. Проїзд на громадському транспорті також можна оплачувати за допомогою "пластику". Такі важливі документи, як паспорт громадянина України та водійські права, теж являють собою пластикову картку.

  Де виготовляють карти?

  Безумовним лідером ринку, який здійснює випуск пластикових карт за сучасними технологіями, є столичне підприємство «Пластик Карта». Ця компанія, виробництво якого розташоване під Києвом у м. Вишгород, давно співпрацює з багатьма банками України. Тут успішно вирішують будь-які завдання по виготовленню та персоналізації банківських карт, у т.ч. на індивідуальних для замовника умовах.

  На виробничих потужностях підприємства випускаються мільйони пластикових карт. Тут налагоджений багатоступінчастий контроль якості, завдяки чому «Пластик Карта» стала першою українською компанією, що одержала сертифікати міжнародних платіжних систем Visa і MasterCard. Заслугою підприємства є розробка і впровадження у виробництво власної операційної системи Pectoral. У багатьох країнах світу компанія вважається визнаним експертом, здатним вирішити найскладніші завдання у виробництві пластикових карт, оскільки:

  • Вся продукція відрізняється високою якістю.
  • Ламіновані карти виробляються за найсучаснішими технологіями.
  • Компанія є членом провідної міжнародної організації, що об'єднує виробників пластикових карт.

  Інновації та експорт у 15 країн світу

  Сучасні виробничі потужності та активна політика дозволяє виробнику міцно утримувати позиції лідера на ринку України та Східної Європи, при цьому серед замовників можуть бути як великі міжнародні корпорації та флагмани галузі, так і невеликі підприємства, популярний психолог по скайпу чи локальний комлекс відпочинку під Києвом. На сьогодні день «Пластик Карта» є постачальником інноваційних рішень з випуску пластикових карт в 15 країн світу. Компанія не тільки розробляє локальні операційні системи в Україні, а й надає експертну підтримку партнерам в сусідніх країнах: Польщі, Білорусі.

  Тут постійно працюють над створенням і впровадженням нових продуктів і технологій (MultiCard, електронний підпис). Підприємство є активним учасником профільних альянсів і асоціацій, працює над проектами, що мають відношення до випуску сучасних пластикових карт.

  Важливим напрямком роботи є розробка СРА-додатків на Native і Java. На цей вид діяльності у компанії є відповідний сертифікат. Для замовлення будь-яких видів сучасних карток із пластику досить звернутися до фахівців ТОВ «Пластик Карта». Клієнти можуть зв'язатися з оператором за телефоном або залишити заявку на офіційному сайті.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми