Новини Автор: admin Друкувати

Як обрати пульт для техніки

 • Джерело: businessua.com.

  Пульт дистанційного керування належить до тих речей, якими користувався кожен. Попри стрімкий технічний прогрес цей пристрій не втрачає своєї актуальності, підлаштовуючись під умови нинішнього часу. Підібрати необхідну модель можна на remote.com.ua, де доступна і проста покупка товарів. А ось на що слід звернути увагу при виборі пульта в першу чергу.

  3054_denn101_pult_ruka.jpg (73.28 Kb)


  Призначення. Найбільш розповсюдженими залишаються ПДК для телевізорів, однак це далеко не єдиний їхній тип. Зараз існують варіанти для тюнера T2, а також супутникових і кабельних тюнерів. Пультом можна відчиняти або зачиняти ворота і підіймати чи опускати шлагбауми. Є моделі для кондиціонерів, проекторів, музичних центрів, аудіосистем, DVD, Blu-ray та домашніх кінотеатрів. Ба більше, за допомогою таких здійснюється керування комп'ютерів, ноутбуків і смартфонів. В останній час популярність набирають пульти для приставок Android і Linux, а також новітніх IPTV і Smart TV. Гіропульти ж мають у собі повноцінну клавіатуру та можуть керуватись через Bluetooth.

  Потреби. Очевидно, що пульт має виконувати усі задачі, які необхідні користувачу тут і зараз. Деяким підійдуть оснащені складні моделі, іншим потрібно щось просте та надійне, а треті віддадуть перевагу універсалізму. Таким чином, завжди звертайте увагу на функції, якими може похвалитись ПДК. Радимо перевірити, чи є важливі кнопки на місці та чи можна покращити варіант.

  Система. Пульти можуть бути інфрачервоними або радіочастотними. Перший варіант ідеально підходить для ТБ, однак зі складнішими завданнями він не впорається. Тож вивчіть, на яких частотах у МГц може працювати пристрій, а також чи є можливість обладнати такий функціоналом Air Mouse.

  Зовнішній вигляд. Більшість використовує пульт щодня, тож його формі та кольору слід приділити достатньо уваги. Це правда, що апарат роблять максимально нейтральним, щоб він однаково підходив дуже різним категоріям людей. Втім фірми випускають й інші моделі. Тому немає сенсу повторювати за 90% і брати чорний чи сірий типи. Спробуйте знайти те, що буде до вподоби саме вам. А додатковим плюсом яскравого пульта є те, що його важче загубити серед купи речей.

  Практичність. Не забувайте, що пульт має бути зручним в користуванні. Тобто слід завчасно переконатись, що кнопки легко натискаються і не створюють дискомфорту. Усе найважливіше має виділятись розміром чи кольором.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми