Новини Автор: admin Друкувати

Де купити якісний бетон в Києві

 • Джерело: businessua.com.

  Будь-яке будівництво неможливо уявити без застосування бетону, який використовується при зведенні будинків, промислових споруд, укладанні доріжок, майданчиків та багато чого іншого.

  якісний бетон в Києві

  Придбати якісний бетон за розумною ціною можна в компанії "Технологія бетону", яка вже тривалий термін успішно займається виробництвом і реалізацією товарного бетону. За посиланням https://tehbeton.com.ua/produkcziya/beton/ можна дізнатись про фірму і її послуги більш детально. Головними перевагами компанії є найсучасніше обладнання, професіоналізм і постійний контроль за виробництвом, що дозволяють виготовляти бетон найвищої якості та будь-яких видів. Крім цього новітні технології дозволяють суттєво здешевити процес виробництва бетону, що у свою чергу знижує кінцеву ціну для покупця. Продукція даної компанії проходить жорсткий контроль в сертифікованій лабораторії. Тому, якщо вам необхідний справді відмінний бетон переходьте за адресою https://tehbeton.com.ua/produkcziya/zhby/. Територіально виробництво бетону проводиться на двох заводах що знаходяться в межах міста Києва. Компанія займається доставленням бетону по Києву і Київській області. Ціну на бетон від фірми "Технологія Бетону" можна дізнатись в прайс-листі , з яким можна ознайомитись на офіційному сайті компанії.

  Тож давайте розберемось в головних поняттях пов'язаних з бетоном і тим, де він використовується.

  Бетон - це будівельний матеріал, який отримують шляхом формуванні і затвердіння спеціальної ущільнювальної суміші. До складу суміші для бетону входять склеююча речовина (цемент чи інші), а також заповнювачі різних фракцій.. Основними компонентами для виготовлення бетону є цемент, щебінь, пісок і вода В деяких випадках бетон може містити також і спеціальні добавки. Втім, бетон буває різних видів, а тому в залежності від стандартів того чи іншого виду складові його виробництва можуть різнитися. Скажімо, виготовлення асфальтобетону передбачає виключення води з процесу виробництва.

  Застосування

  Бетон застосовують при заливці плит цоколя споруди, фундаменту чи спорудженні несущих конструкцій. Бетон використовується, як для будівництва житлових приміщень так і для промислових будівель. Бетонна суміш підбирається для кожного окремого випадку аби в майбутньому будівля витримувала перепади температур, вібрації, вологість, поперечні чи продільні навантаження тощо. Словом, товарний бетон є просто необхідним для будівництва і з цим не посперечаєшся.

  Види бетону

  Бетонні суміші класифікуються згідно ГОСТу 25192-82. Бетон поділяють за призначенням в'язкої речовини (звичайний і спеціальний), заповнювачем, структурою і умовами застигання. Додаткова класифікація ГОСТу 25192-82 передбачає різновиди бетону за об'ємністю маси, змісту в'язкої речовини, легкоукладності.

  Марки бетону

  Існує декілька основних бетонних марок, які відрізняються за своєю структурою і призначенням. Наприклад, марка "Бетон М-100 (В 7.5) 98кгс/см2" є найнижчою і як правило, застосовується при будівництві не надто навантажених конструкцій, а також підготовчих роботах, укладці тротуарів , бордюрів тощо. А от бетон марки "Бетон М-150-476 грн.Бетон М-150 (В 12.5) 164кгс/см2" використовують при заливці підлог і фундаментів. Щоправда, для фундаментів не надто високої навантаженості. Також дана марка бетону знадобиться і при підготовчих роботах. Марка бетону "Бетон М-200-507 грн.М-200 (В 15) 196кгс/см2" застосовують при заливці фундаментів житлових будинків, виготовленні бетонних сходів, бетонних майданчиків і багато інших об'єктів. Ще одна марка "Бетон М-350-579 грн.М-350 (В 25)327кгс/см2" широко використовується для заливки монолітних фундаментів, перекриття, плит, колон, чаш басейнів і інших відповідальних конструкцій.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми