Новини Автор: admin Друкувати

Блокчейн, інновації, право. Основи прогресу українського ІТ-сектора

 • Джерело: businessua.com.

  З 24 по 28 вересня 2019 року в місті Харків планується проведення III Харківського міжнародного юридичного форуму. Серед основних тем заходу — «Еволюція економіко-правових відносин у світлі розвитку технології Блокчейн».

  1567167183.png (320.74 Kb)


  Традиційно у форумі візьме участь близько 900 представників юридичних професій, державних службовців, активістів правозахисних організацій та студентів з більш ніж 20 країн світу. Слухачем виступів може стати будь-який бажаючий, однак для участі в деяких дискусіях потрібно сплачувати організаційний внесок.

  Ділова програма міжнародного юридичного форуму спрямована на обговорення найактуальніших проблем конституційного права та захисту прав людини сьогодення. Особливу увагу буде приділено питанням застосування технології Блокчейн і подальших перспектив розвитку цифрових активів.

  Крім юристів і наукових діячів, цього року учасниками юридичного форуму також стануть представники українських ІТ-компаній. Одна з компаній, що спеціалізується на розробках у сфері цифрових технологій, стала генеральним спонсором заходу.

  Українська компанія Simcord — новатор у сфері IT, що бере активну участь у науково-правовій діяльності країни, постійно розширює поле своєї діяльності, підкріплюючи серйозність намірів дослідженнями і висновками. На форумі Simcord презентує особисто засновник і генеральний директор Aлександр Кудь. Він розповість про досягнення компанії та подальші перспективи розвитку цифрових технологій.

  Так, сьогодні українські ІТ-компанії повною мірою усвідомлюють, що для отримання максимально якісного продукту важливою є участь не тільки держави, а й власників бізнесу в країні. Знання бізнес-процесів зсередини допоможе здійснити необхідні корективи у процесі створення максимально корисних розроблень.

  Подібні заходи — це ключ до формування моделі взаємодії академічної спільноти, бізнесменів і влади з актуальних питань юридичної науки та практики в умовах глобалізаційних викликів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми