Новини Автор: admin Друкувати

10 років святкує агрегатор з пошуку роботи Trud.com

 • Джерело: businessua.com.

  В 2009 році Trud.com стартував як портал, що збирає вакансії та резюме з усього інтернету та видає користувачу (шукачу чи роботодавцю) результат за конкретним запитом: сфера діяльності, регіон, форма зайнятості, тощо. За 10 років на ринку праці Trud.com трансформувався до пошукової системи в сфері кар’єри. На сайті шукач має змогу знайти не тільки вакансії, але й навчальні заходи – курси, тренінги, майстер-класи, вебінари – для підвищення кваліфікації, розвитку soft skills та пошуку роботи вже на більш високому рівні, з кращими умовами та більш високою винагородою. За допомогою міжнародних порталів Charitymark.org та Noblest.org, що входять до складу тієї ж сім’ї проектів, що й Trud.com, молоді та досвідчені спеціалісти знаходять можливості співробітництва з некомерційними установами та роблять внесок в розвиток благодійності.


  8063_real_15976064.jpg (30.31 Kb)

  В 2018 році портал відвідали 9,2 млн. разів. Проект увійшов до ТОП-2 серед агрегаторів в сфері працевлаштування в Україні і зайняв рядок у топовій сімці серед всіх українських сайтів в ніші працевлаштування.

  Зараз Trud.com присутній в 35 країнах, включаючи Європу та США. Одне з завдань наступного етапу розвитку агрегатора – створення в кожній країні еко-системи сайтів, на які користувач буде повертатися на різних етапах життя та кар’єри: щоб вчитися, співробітничати з некомерційними установами та дарувати свій час на добрі справи, шукати роботу, яка максимально відповідає досвіду та життєвим планам.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми