Наше життя сьогодні – це постійні стреси. Це стосується не тільки подій на роботі, але також проблем з громадським транспортом, регулярного зростання цін і ймовірних конфліктів удома. Звісно, бізнесмен хвилюється ще більше, адже у нього немає шефа, котрий гарантовано щомісяця платитиме зарплатню. І його прибуток залежить тільки від нього самого, а це додатково збільшує тиск на психіку.
Безперечно, все це цілком може спричинити проблеми зі сном, адже постійні хвилювання здатні мучити людину не лише вдень, але й вночі. Якщо ви також почали страждати від безсоння, тоді варто перейти за посиланням https://belok.ua/dobavki-dlya-aktivnogo-dolgoletiya/melatonin/. Звісно, для того, аби мозок міг активно працювати вдень і створювати нові бізнес-плани, він мусить добре відпочивати вночі. І з цим допоможе гормон мелатонін, котрий варто вживати певний час для нормалізації сну. Якщо починати спочатку, то епіфіз, котрий розміщений у мозку людини, самостійно виробляє такий гормон. Він відповідає за міцний сон і найбільше виробляється у темний період доби, коли людина готується лягати в ліжко. Пік роботи епіфізу припадає на період з дванадцятої до третьої години ночі, коли вчені фіксують найбільш глибокий і міцний сон. На ранок рівень вироблення мелатоніну поступово знижується аж до пробудження.
Все це прекрасно, але чому ж тоді інколи цього гормону сну виробляється надто мало? Найперше, вчені пов’язують це зі старінням, адже після досягнення п’ятдесятилітнього віку його рівень в організмі знижується. До слова, саме тому літні люди сплять набагато менше, інколи їм вистачає всього п’яти годин сну на добу. Як ми вже згадували раніше, мелатонін виробляється у сутінках і темряві, коли епіфіз готує людину до сну. Якщо ж перед сном увімкнене яскраве світло, а до цього додається ще й блимання комп’ютера і телевізора, в спальні увімкнено хай і не дуже яскраву нічну лампу, рівень мелатоніну в організмі не буде достатньо високим.
На щастя, сучасна наука зробила великий крок вперед, тож тепер мелатонін можна приймати у звичайних таблетках. Єдине, відрізняється вміст цих таблеток, адже в одних міститься мелатонін у чистому вигляді, а в інших він поєднаний з вітамінами та мікроелементами, котрі сприяють його кращому засвоєнню. Якщо ж ви не дуже любите таблетки, тоді можна вживати цей препарат навіть у вигляді жувальних цукерок. Отож, тепер ви точно знаєте, як можна досягти здорового та міцного сну.