Новини Автор: admin Друкувати

Скільки витрачають та що дарують українці на новорічні свята

  • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Новий рік

    Українці схильні купувати подарунки заздалегідь та за акційними пропозиціями.

    Респонденти купують подарунки до Нового року заздалегідь: 31% – частково, 27% – повністю. Ті, хто купують усі подарунки заздалегідь, роблять це за місяць або тиждень до свят (60% та 30% відповідно). У порівнянні з минулим роком зросла частка тих, хто купують усі подарунки в останній момент (10% проти 6%).

    f8507a1-novyiy-god-prazdniki.jpg (68.2 Kb)

    Про це свідчать дані Kantar online TRACK. Дата польових робіт 13-27 листопада 2020.

    Цьогорічні плани щодо грошових витрат на подарунки суттєво не відрізняються від торішніх витрат.

    Минулого року близько половини опитаних (47%) витратили на купівлю подарунків до Нового року та Різдва менше ніж 2000 грн (25% витратили менше ніж 1000 грн, 22% – від 1000 до 1999 грн).

    Цього року близько половини (46%) мають намір витратити на подарунки до 2000 грн. (24% – до 1000 грн, 22% – від 1000 до 2000 грн).

    Українці схильні робити покупки до Нового року по акціях. Їжу по акціях купують 55% опитаних, подарунки – 48%.

    Половина українців планують дарувати на зимові свята смаколики (52%). Вони залишаються найпопулярнішим подарунком – минулого року смаколики дарували 63% опитаних. В ТОП 5 подарунків увійшли також іграшки та дитячі речі (33%), косметика (31%), одяг (26%) та предмети декору і сувеніри (23%).

    Жінки частіше за вибірку в цілому планують дарувати смаколики та косметику (59% та 37% відповідно), чоловіки – гаджети та техніку (26%). Смаколикам частіше надають перевагу на Заході (61%). Кияни мають ширші плани щодо подарунків – зокрема, частіше планують дарувати косметику (44%), гаджети та техніку (26%), алкоголь (26%), чай і каву (24%), готові подарункові набори (20%), книги (19%) та сертифікати на послуги (10%). Останній варіант частіше обирають також мешканці великих міст (8%). Іграшки та дитячі речі більш актуальні для респондентів віком 30-40 років (44%).

    Опитування репрезентує міське населення України, яке користується Інтернетом у віці 18-55 років за статтю, віком, типом населеного пункту, регіону (проникнення інтернету в цій групі – 84%). Обсяг вибірки 1000 респондентів. Квотна вибірка. Квоти за статтю, віком, регіоном, розміром населеного пункту.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми