Новини Автор: admin Друкувати

Де знайти юридичну підтримку під час розлучення

 • Джерело: businessua.com.

  Хоча під час щасливого дня весілля про це ніхто не думає, але розлучення доволі часто трапляється як у нашій країні, так і в Європі. Оскільки у нас поки дуже рідко підписують шлюбний контракт, всі нагальні питання доводиться вирішувати практично в ручному режимі. Якщо ви хочете отримати підтримку справжніх професіоналів своєї справи, тоді варто перейти за посиланням https://ucsp.com.ua/. Це Український центр сімейного права, котрий спеціалізується на розв’язанні усіх проблем, котрі стосуються розлучень.

  shl.jpg (34.71 Kb)


  Які конкретно проблеми вам допоможуть владнати


  Розподіл власності. Мабуть, це найважливіше питання матеріального характеру, адже спільно нажите майно повинне і ділитися відповідно, але зазвичай кожна сторона хоче забрати собі більше.

  Питання навколо дитини. Тут варто називати цілий комплекс проблем, включно із місцем проживання (з батьком чи з матір’ю). Це стосується і графіку зустрічей з дитиною, і виплати аліментів. Якщо вести мову про останнє, то тут дуже важлива сума, котра може серйозно варіюватися в залежності від обставин. Якщо є підстава, то можна навіть домагатися позбавлення батьківських прав, хоча в нас це зробити не дуже й просто.

  Чому потрібно звернутися за допомогою до професіоналів


  У вас може виникнути думка, що насправді все доволі зрозуміло, тож для чого комусь платити, якщо можна відстоювати свої інтереси самостійно. Але українські закони та норми права і їхні трактування настільки заплутані та бюрократичні, що тут доволі легко втратити суть справи, а це неминуче веде до програшу. Тому набагато краще довірити свій випадок кваліфікованим юристам, котрі мають великий досвід у веденні таких справ, тож готові вам допомогти за цілком адекватну платню. Особливо імпонує те, що справи тут готові вести «під ключ», тобто з мінімальною вашою участю.

  У нашому суспільстві чомусь побутує думка, що розлучення – це вкрай неприємний, затягнутий і навіть страшний процес. Якщо говорити чесно, то це швидше хірургічна операція, коли лікар видаляє усе зайве, щоб людина потім мала можливість жити здоровим і повноцінним життям. А якщо ви не хочете витрачати купу часу на бюрократичну тяганину, то є сенс довіритися людям зі знаннями та досвідом, котрі все зроблять за вас і для вас. Звісно, набагато краще, щоб пара жила довго і щасливо, але якщо сталося інакше, тоді потрібно швидше з цього процесу виходити. Найкраще – з кваліфікованими юристами.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми