На деякий час аромати стають популярними, але швидко про них забувають. Згадуємо, яким парфумам вдалося стати справжніми легендами.
Нові парфуми випускаються щороку, їх одразу ж починають активно рекламувати, і про появу нового аромату одразу стає відомо. На деякий час вони стають популярними, але швидко про них забувають. Згадуємо, яким парфумам вдалося стати справжніми легендами.
Творці цих ароматів на момент їх появи вже встигли набути широкої популярності. Це такі виробники, як:
У них вже була відома продукція, але аромати, про які йтиметься нижче, стали по-справжньому знаменитими.
Живанші запропонував світу справді оригінальний аромат: у ньому поєднувалися стримана елегантність та безтурботна життєрадісність. Він з'явився у 2006 році і одразу почав користуватися попитом серед шанувальниць як вишуканих композицій, так і "молодіжних" парфумів. Про такий оригінальний підхід вже ніхто особливо не замислювався - і ось ідея знайшла своє втілення у поєднанні найнесподіваніших складових. Ваніль тут химерно сусідить із чебрецем, а мандарин – з дубовим мохом.
Свіжий і прохолодний аромат не містить жодної зайвої ноти. Його створили у 1996 році, і через 25 років він все ще популярний. У ньому відчуваються квіткові та водяні мотиви, при цьому він не стає надто солодким, але він і не дуже холодний. Цей контраст насиченості та ненав'язливості був помічений, i відразу після створення L'eau par Kenzo був зарахований до шедеврів. Він нагадає вам і про зелений бузок, і про м'яту, тут є і екзотичні елементи на кшталт перцю чи кедра.
Цей парфум сподобається цінителькам букетів з переважно фруктовою складовою. Вона відразу виділяється з усіх елементів композиції, в якій присутні, крім типових квіткових мотивів, ще виразні фруктові: використані одночасно самі фрукти (грейпфрут, ананас), ягоди (полуниця) і, звичайно, квіти (півон, конвалія, орхідея). Особливий тонкий відтінок надає жасмин. Тут https://secretangel.kiev.ua/kosmetika/parfyum/victoria-secret-bombshell/ ви можете ознайомитися з історією Bombshell та повним списком його властивостей та складових.
На відміну від більшості представлених тут найменувань, тут переважають не легкі відтінки квітів або фруктів, але потужний мотив деревини. Експерти відносять його до східних, і в ньому вгадуються жасмин, орхiдея, деякі солодкі та бальзамічні елементи. Все це утворює яскравий букет, що запам'ятовується. Тут використані такі екзотичні інгредієнти, як сандал, іланг-іланг, бергамот та гвоздика.
Хороший приклад того, як можна розвинути східну тему, яка досi так рідко зустрічається в парфумерії. Його можна використовувати не тільки протягом якоїсь пори року – він актуальний у будь-якому сезоні та через роки після розробки. З ними пов'язана красива історія про індійського імператора та його коханої, для якої було створено сади Шалімар. Це ім'я і вибрав Ґерлен. Здається, він вирішив включити до складу непоєднуване - тут індійські пахощі "вживаються" з цитрусом, проте це відчувається гармонійно.
Про ці парфуми знають зараз усі - складно не дізнатися оригінальне оформлення бульбашки та характерний аромат, що вирізняє J'Adore. Є кілька версій їх створення - але одне точно: Крістіан Діор, безперечно, великий любитель квітів. Це помітно у складі, який він підібрав для своєї новинки – вишукані рослини, такі як магнолія та орхідея, зустрічаються не в кожній композиції. J'Adore викликає стійкі асоціації із золотом - і через тонкощі складу, і дизайн упаковки, виконаної в яскравих золотистих тонах.
У 2001 році один з лідерів індустрії, компанія Chanel, створила Coco Mademoiselle. Відразу було зрозуміло, що він особливий - і через складне переплетення кількох мотивів, і через те, що одночасно створювалося відчуття: нічого зайвого тут немає. Ні у складі, ні у дизайні. Знову вгадується якась східна тема, проте домінує цитрусова складова: виразно вгадується мандарин, якого домішується апельсин одночасно у двох видах - плід і квітка.
На закінчення розповімо про парфуми, які вже давно стали класикою – і навіть легендою. Їх знають навіть ті, хто не цікавиться парфумерією, а їхня назва відома вже протягом багатьох років. Вони, як і попередні, створені знаменитою Коко Шанель, яка дала їм номер 5, під ним вони й увійшли до історії. На відміну від пропонованих тоді парфумів, що імітували квіткові запахи, ці стали першими, у яких змішувалося одразу кілька.
На закінчення можемо сказати, що для того, щоб запам'ятатися і бути затребуваним протягом десятиліть, аромат повинен мати такі якості, як:
Не потрібно навіть масштабної рекламної кампанії, щоб поціновувачі одразу побачили, чого варті ці парфуми. Ось чому ці марки так довго залишаються популярними. Нехай навіть деякі ідеї на перший погляд здаються дивними - тепер, коли вони перевірені часом, ми знаємо, що вони мали сенс.