Новини Автор: admin Друкувати

Долучайтесь до переходу на український продукт замість російської 1С

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: MASTER:Бухгалтерія

  До 24 лютого 2022 року понад 70% українських компаній продовжували користуватись програмою 1С, але після повномасштабної агресії росії, всі, хто підтримує міжнародні норми та цінності, відмовляються від співпраці з країною-агресором. Відмова від російського ринку є важливим кроком в підтримці власної країни, а використання національної продукції та вибір на користь українських виробників, сприяє розвитку нашої економіки.

  2769_image001.jpg (56.91 Kb)


  Відмова від 1C: чому варто це зробити

  Заміна 1С на альтернативні рішення українського виробництва є практично доцільним кроком і ось чому:
  1. Складності підтримки: низький попит на 1C призведе до зменшення кількості IT-спеціалістів, здатних підтримувати програму. Це загрожує якості підтримки та знижує рівень безпеки програми.
  2. Непрактичність: потрібно встановлювати окремі програми та індивідуально їх підтримувати, оскільки це неможливо в межах єдиної платформи.
  3. Загроза втрати даних: ризик назавжди втратити ваші корпоративні дані, у разі повної заборони використання програм країни-окупанта в Україні.
  4. Наслідки: використовуючи 1C, ви допомагаєте економіці росії, тим самим відстрочуючи її програш та визнаєте продукцію окупантів кращою за вітчизняні аналоги. Ви цього справді хочете?

  MASTER:Бухгалтерія — інструмент комплексного обліку для компаній в Україні

  Знайти аналог 1с від українських виробників, який можна впроваджувати в бізнес — не проблема. Залишається вибрати відповідний для вас варіант, що стане оптимальним рішенням для автоматизації бухгалтерської звітності.
  Один з таких інструментів — MASTER:Бухгалтерія від компанії IT-Enterprise.Це програма для бухгалтерського та податкового обліку в малому і середньому бізнесі й комунальних підприємствах. Ось декілька переваг, які можуть бути вам доступні:
  1. Різні види аналітики: додавання необмеженої кількості аналітик — спрощує облік, а стандартні рахунки з програмного продукту дозволяють працювати з потрібним переліком аналітик.
  2. Зручність: можливість вести облік для безлічі юридичних осіб дозволить вам формувати об'єднану звітність та проводити аналіз даних різних підприємств, що належить одному власнику.
  3. Просте використання: зрозумілий інтерфейс заощаджує час користувачів на знайомство з програмою.
  4. Підтримка: безперебійна підтримка консультантів та додаткові матеріали допоможуть налаштувати програму.
  5. Регулярні оновлення: відстежуються зміни в законодавстві та випускаються актуальні оновлення.
  6. Збереження інформації: можливість зберігати весь обсяг бази даних, створеної протягом багатьох років роботи.
  7. Форматування: можливість експорту документів в *.xml форматі для відправлення в контролюючі органи.
  8. Економічність: користувачі можуть обрати вигідний тарифний план під свої потреби.

  Якщо ви зацікавились підключенням до Masterbuh або хочете отримати відповіді на питання щодо цього програмного забезпечення, звертайтеся за номером: +38 044 333 444 7.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми