Новини Автор: admin Друкувати

Паливозаправники – сучасні українські бензовози для транспортування палива

 • Джерело: businessua.com.

  Напевно, немає потреби в котрий раз казати, навіщо українській державі великі запаси бензину, дизельного палива та інших видів світлих нафтопродуктів, які використовуються для заправки різноманітних транспортних засобів в силовій та критичній інфраструктурі, а також для інших потреб держави та приватного бізнесу. Наразі існує великий ризик зберігання крупних запасів паливно-мастильних матеріалів в спеціальних сховищах, так як російський агресор розглядає такі накопичення як військову ціль. 

  Автопаливозаправники


  Тому зараз паливні компанії віддають перевагу мобільній спецтехніці, яка в різних обсягах здатна доставляти необхідну кількість нафтопродуктів. З цією задачею відмінно впораються нові, потужні та надійні автопаливозаправники https://uak.ua/product-category/specztehnika/toplivozapravshhiki/ – це сучасна версія всім відомих бензовозів, чий функціонал доповнений вбудованими системами, які як роздають легкозаймисті речовини, так і ведуть ретельний облік їх витрат.

  Отже, новий автомобільний паливозаправник – це автоцистерна певного об’єму, яку встановлено на транспортний засіб:

  Окрім цистерни, як було вище зазначено, на базовий транспортний засіб встановлюють такий собі варіант міні-заправки, але ця «міні-АЗС» не тільки видає паливо, а й веде облік, так як в системі є спеціальний лічильник.

  Звернувшись в українську компанію «УкрАвтоКомплект» (офіс продажів компанії знаходяться в Києві), ви можете купити паливозаправник на базі вантажних шасі JAC, DONGFENG, IVECO, а також замовити бензовози на базі причіпної техніки. Автоцистерни матимуть об`єм відповідно до основних технічних характеристик базового вантажного транспорту (повна маса, вантажопідйомність, колісна формула, колісна база, монтажна довжина рами тощо). Наприклад, на 9-тонне шасі JAC N90 можна встановити автоцистерну 5 м3, а, якщо вам потрібно використати вантажне шасі, в якого повна маса більша за 18-20 тонн, тоді можна виготовити та встановити цистерну з місткістю 10,5-11 м3.

  Паливозаправник

  Цистерна може мати 2 або більше автономних секцій – це дасть змогу перевезти одразу декілька різних видів палива.

  Компанія «УкрАвтоКомплект» також звертає увагу власників вживаної автотехніки МАЗ, КАМАЗ та ГАЗ, що є можливість модернізувати такі вантажівки за рахунок встановлення нових сучасних цистерн для надійного перевезення нафтопродуктів. Компанія має професійний досвід та необхідні навички для відновлення роботи вантажної техніки, яка постраждала після ДТП, а також внаслідок обстрілів та потраплянь на міни.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми