Новини Автор: admin Друкувати

Європейці можуть отримати Інстаграм та Фейсбук без реклами за платною підпискою

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Інстаграм, Фейсбук

  Компанія Meta Platforms планує впровадити платні підписки без реклами для користувачів Instagram та Facebook в Європі. Про це пише Reuters, посилаючись на власні джерела.

  2096_bez_nazvaniya_1.jpg (8.32 Kb)


  Зі слів одного з представників компанії було обговорено кілька варіантів ціноутворення, найбільш прийнятною вважають вартість в 10 євро ($10.49) на місяць. Інше джерело зазначило, що ця ініціатива буде впроваджена у найближчі місяці.

  Ця пропозиція - це спроба Meta відповісти європейським регуляторам, які загрожують обмежити її можливість персоналізації реклами для користувачів без їхньої згоди та зашкодити її основному джерелу доходів.

  Надання вибору між безкоштовним планом з рекламою та платною підпискою може призвести до того, що користувачі оберуть перший варіант, допомагаючи Meta виконати вимоги регуляторів, не впливаючи на її рекламний бізнес.

  В минулому Meta вже зіштовхувалася з судовими справами, пов’язаними з рекламою та була оштрафована на 390 мільйонів євро раніше цього року ірландським Комісаром з питань захисту даних і їй було сказано, що вона не може використовувати так званий "контрактну" правову основу для підбору для користувачів реклами на основі їхньої онлайн-активності.

  Після цього в Meta заявили, що мають намір запитувати згоду користувачів в ЄС перед тим, як дозволити підприємствам спрямовувати рекламу, щоб відповідати зростаючим регуляторним вимогам в регіоні.

  Представник Meta висловився, що компанія вірить в "безкоштовні сервіси, які підтримуються персоналізованою рекламою", але досліджує "варіанти, аби забезпечити відповідність зростаючим регуляторним вимогам".

  Данко Любомир  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми