Новини Автор: admin Друкувати

Як безпечно та швидко отримати позику зі смартфона

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: кредит, Фінсфера

  Замовлення послуг онлайн — одна з незамінних переваг для споживачів. Віддалено, просто зі свого телефона, можна замовити будь-яку доставку товарів, викликати домашнього майстра, й навіть оформити послугу кредитування. Онлайн кредити надають не всі фінансові установи, а тільки ті, що мають онлайн-простір для замовлення таких послуг, наприклад, МФО.

  finsfera-logo.png (20.16 Kb)

  Одним з варіантів надійної МФО вважається компанія “Finsfera”, що має хорошу репутацію на ринку фінансових послуг України. Організація відмічена почесною нагородою на премії FinAwards у 2024 році, отримавши відзнаку в номінації “Прорив року”. Якщо вам потрібен швидкий, вигідний кредит Фінсфера готова запропонувати його легко та зручно — без застави, поручителя та тривалої перевірки кредитної історії.


  Які умови пропонують МФО для позичальників


  Умови, які пропонують МФО, багато в чому зручні для споживачів. Головні з них засновані на доступі до сервісу в будь-який час доби, швидкість прийняття рішення та мінімальний ризик відмови.

  • Миттєвість надання кредиту. МФО пропонують швидкі та прості процедури оформлення кредитів. Заявку можна подати онлайн, а рішення про надання кредиту приймається протягом кількох хвилин.
  • Мінімальні вимоги до клієнтів. Компанії не вимагають великої кількості документів для отримання кредиту. Позичальникам достатньо мати лише паспорт та ІПН, а всі інші документи компанія перевіряє онлайн через електронні версії.
  • Гнучкі умови погашення. МФО пропонують гнучкі умови погашення кредиту. Клієнти можуть вибрати зручний для себе графік виплат, готівковий чи безготівковий спосіб оплати.
  • Високий рівень конфіденційності. Більшість МФО дотримуються високих стандартів конфіденційності та захисту персональних даних клієнтів. Для отримання позики не потрібно шукати поручителя, тому угода підписується без залучення третіх осіб.
  • Знижки при першому оформленні. Finsfera пропонує отримати першу позику на своєму сервісі з вигідною знижкою у вигляді нарахування відсоткової ставки 0,01% в день.

  Позика з телефона — як отримати за кілька дій


  Отримати кредит зі смартфона можна з будь-якого міста України та в будь-який час доби завдяки автоматизованим системам отримання запиту та перевірки кредитної історії. Для оформлення кредиту необхідно лише перейти на сайт МФО та залишити заявку. Фінансові компанії приймають запити від повнолітніх громадян України, тож важливо, перш за все, притримуватись цієї вимоги.


  Після перевірки даних та кредитної історії компанія надасть відповідь щодо можливості кредитування, й у разі схвалення запропонує підписати електронний договір. Весь процес триває близько 10 хвилин й після підписання договору ви отримаєте кошти на свою картку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Шатило і Партнери: Ефективне ведення бухгалтерії для вашого бізнесу Шатило і Партнери: Ефективне ведення бухгалтерії для вашого бізнесу
У сучасному бізнес-середовищі ефективне ведення бухгалтерії є ключовим фактором успішного функціонування будь-якої компанії. "Шатило і Партнери" - це ...
З пилу з жару: Trustee Plus відкрив клієнтам доступ до розрахунків стейблкоінами USDC у блокчейні Solana З пилу з жару: Trustee Plus відкрив клієнтам доступ до розрахунків стейблкоінами USDC у блокчейні Solana
Приємною новиною поділилися з українцями розробники криптогаманця Trsutee Plus на заході Solana KUMEKATHON! Meetup, оголосивши про підтримку розрахунк...
Мотоблок та його можливості: огляд навісного обладнання для сільськогосподарських робіт Мотоблок та його можливості: огляд навісного обладнання для сільськогосподарських робіт
Мотоблоки – це універсальні помічники на фермі, в саду або на дачі. Вони можуть виконувати різноманітні завдання, від оранки землі до збору врожаю, і ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми