Освіта та наука, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Вчителі отримуватимуть по 18 тисяч гривень зарплатні - Міносвіти

 • Джерело: tsn.ua.  → Ключові теги: Міносвіти, освіта, школа, вчителі, зарплата

  Реформа освіти включає в себе підняття зарплати до рівня ВВП на душу населення, яке за планом Порошенка "2020" становитиме 1,5 тисяч у.о.


  7558_84ac056bdd032fcf18a346d4a81feb_xl.jpg (85.1 Kb)

  Про це свідчить представлена концепція розвитку освіти на найближчі 10 років.

  Концепція передбачає реформування системи середньої освіти, зокрема з 2017 році повертається 12-річна освіта у школі, а в учителів буде зарплата півтори тисячі доларів. Відповідний документ на разі проходить громадське обговорення.

  12-річна освіта ділитиметься на три школи. Початкова – шість років, по три роки базова і старша школи. Вона буде профільною і в окремому приміщенні. Для сільських шкіл висунули окремі вимоги - старша школа може бути одна на декілька сіл. "Початкова школа повинна існувати незалежно від кількості учнів. Базова – коли більше 100 учнів. Для старшої потрібні близько 500 учнів", - заявив проректор Полтавського інституту післядипломної педагогічної освіти Сергій Клепко, який є одним із авторів концепції.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент вирішив більше не ліцензіювати ВУЗи

  Згідно з концепцією, вчителі писатимуть тести. Від їхніх результатів залежатиме, чи продовжить педагог учителювати і яка буде в нього зарплата, грошей передбачено чимало.

  "До 2020 року досягти пропорції, за якою середня зарплата вчителя буде не нижче ВВП на душу населення. Якщо пов'язати із стратегією Порошенка - це 18,5 тисяч гривень на рік", - наголосив Клепко.

  Проте існує багато скептиків стосовно реалізації цих планів, починаючи від доцільності 12-річної школа, закінчуючи "фантазованою" зарплатою.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми