Освіта та наука Автор: admin2 Друкувати

Чи варто вчитися за кордоном і як там отримати освіту

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: освіта, Бізнес

  Вважається, що для отримання такої можливості як вчитися за кордоном, потрібно бути або людиною зі зв'язками, або мільйонером, в крайньому випадку - перспективним генієм. На щастя, сьогодні виїхати на навчання за кордон може звичайна людина з певним багажем знань. Йдеться і про навчання в Польщі в тому числі. Детальнішу інформацію про університети і навчання в Польщі дивіться на сайті центру польської освіти up-study.net.

  9746_1.jpg (46.36 Kb)

  Головне в навчанні за кордоном - володіти іноземною мовою (англійською або мовою країни, в якій вам хочеться вчитися) і вміти швидко адаптуватися в нових умовах. Зрозуміло, що без грошових вкладень не обійтися, але вони будуть нітрохи не більшими, ніж вартість навчання у вищому навчальному закладі нашої країни. Звичайно, європейська освіта відрізняється від системи навчання в Україні.

  Специфіка навчання за кордоном

  Якщо ви маєте диплом бакалавра українського вузу, то можете продовжити навчання в магістратурі Європи. Тут система дозволяє вибирати спосіб навчання, поєднувати різні навчальні програми. Головна риса, яка відрізняє навчання в зарубіжних країнах від української системи, - це незвичайні форми занять. Тут подають менше теорії, а багато часу приділяють практичним заняттям в різного роду лабораторіях. До того ж, кожен студент вибирає предмети, пізнання яких йому потрібні надалі.

  Тут більше можливостей і для прояву особистих здібностей, так як практикуються дискусії, самостійні роботи, які дають можливість обгрунтовувати свою думку.

  Головним чином, за кордоном найбільш затребувані спеціальності в галузі економіки. Це:
  - менеджмент;
  - різні бiзнес - напрямки;
  - маркетинг.

  Ще сюди можна віднести медичні професії, туристичний напрямок і спеціальності готельного бiзнесу.

  Перевага навчання в зарубіжних країнах

  Вирішивши отримає вищу освіту в європейській країні, подумайте, чи хочете ви цього для того, щоб попрактикуватися мовою в розмовному середовищі або у вас є мета - мрієте переїхати сюди жити.

  Отже, що стосується позитивних сторін навчання за кордоном.
  1. Вивчення мови
  Постійне спілкування з місцевими жителями дозволить вам удосконалити свою вимову. Притому, що ви відмінно володієте іноземною мовою, часто вам невідомі тонкощі вимови, сленгові слова, а ці нюанси найчастіше можуть допомогти при бажанні влаштуватися на роботу.
  2. Ознайомлення з культурою
  Познайомившись з традиціями іншої культури, ви розширите свій кругозір. Цьому посприяє спілкування з представниками народності, і тоді зможете брати участь в різних культурних і економічних заходах.
  3. Підвищення конкуренції на ринку праці
  Отриманий за кордоном диплом дозволить знайти роботу не тільки там, але і на території України, адже у нього досить високе котирування. Існує думка, що студент, який навчався за кордоном, здатний до швидкої адаптації в різних ситуаціях, він більш мобільний, легкий у спілкуванні і має розвинене логічне мислення. А такий співробітник - знахідка для роботодавця.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max Чому варто придбати новий Айфон 15 Pro Max
iPhоne 15 Pro Max зміг здивувати навіть найвибагливіших користувачів. Смартфон став ще потужнішим і швидшим, і у нього з'явилися нові опції. При цьому...
Чем занимается бывший ТОП-менеджер Чем занимается бывший ТОП-менеджер "Нафтогаза" Александр Кацуба: частная добыча газа, финансовые услуги, волонтерство
Александр Кацуба стал известен в начале 10-х годов благодаря работе в государственных энергетических гигантах. Выходцы из известной в Харькове бизнес-...
Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000 Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000
Ласкаво просимо в захоплюючий світ пасивного доходу! Якщо ви шукали спосіб легко заробити гроші, насолоджуючись вільним часом, не шукайте далі. Сьогод...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми