Освіта та наука, Асоціація з ЄС Автор: RomanK Друкувати

ЄС створив безпрецедентні фінансові умови для українських вчених

  • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: ЄС, наука

    Що спільного між аграрним сектором, космічною галуззю, інноваціями в малому і середньому бізнесі, а також біологічними, інформаційними і перспективними технологіями? Їх об'єднала європейська науково-дослідна програма під назвою "Горизонт-2020".

    2733_74467.jpg (86.04 Kb)

    Відтепер українські вчені і дослідники зможуть реалізовувати свої ідеї не виїжджаючи за кордон. Програма не тільки фінансує дослідну роботу, але і відкриває двері до інформації, з якою працюють кращі, найбільш успішні голови світу. Досі шляхи до міжнародних грантів та програм були складні, починаючи від пошуку можливостей і оформлення заявки.

    Основні завдання "Горизонт-2020" — оновлення економіки та боротьба з кризою. А значить, сприяння проведенню наукових досліджень у різних сферах науки. Серед пріоритетів — у розвиток економіки на основі інновацій та практична реалізація наукових ідей.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчені попередили любителів ТБ про ризик смертельно захворіти

    Участь у програмі "Горизонт-2020" — справа не тільки престижна, але й стратегічно важлива для будь-якої країни.

    Асоційована участь України буде сприяти подоланню перешкод для отримання європейських грантів, скорочуючи шлях до реалізації ідей. Інформація про "Горизонт-2020" поширюється: в Україні створено мережу контактних пунктів. На вересень, жовтень, листопад запланована серія інформаційних днів про цю програму. Також в кожному університеті повинні проходити інформаційні дні. Є українська сторінка в інтернеті "Горизонт-2020".



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми