Освіта та наука Автор: RomanK Друкувати

Як покарати викладача-хабарника в університеті

 • Джерело: sud.ua.  → Ключові теги: освіта, корупція

  Начальник юстиції Києва Станіслав Куценко розповів про рекомендації Міністерства юстиції для захисту прав студентів у вищих навчальних закладах.

  2034_19_main_new_1503923931.jpg (44.91 Kb)


  По-перше, якщо у Вас вимагають хабар, звертайтеся до керівництва вузу. Можливо, хтось із викладачів або на кафедрі вирішили самостійно встановити певні «тарифи» для студентів. В такому випадку адміністрація навчального закладу повинна відреагувати на подібні порушення: недбайливого викладача можуть звільнити або притягнути до відповідальності.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціна бензину у грудні подолає "психологічну відмітку"

  Якщо Ваші звернення до керівництва не увінчалися успіхом, потрібно написати відповідну заяву в правоохоронні органи. На сайті Міністерства юстиції «Я маю право» Ви знайдете необхідну інформацію про проведення спільно з правоохоронцями такий собі «спецоперації». Вона допоможе викрити і покарати за законом тих викладачів або представників адміністрації ВНЗ, які виявляться нечистими на руку.

  Для ефективної боротьби з викладачами-правопорушниками бажано підготувати аудіо-, відеодокази, а також зібрати свідчення очевидців. Затримання горе-викладача здійснюється в процесі передачі мічених грошей, або фіксується факт одержання неправомірної вигоди іншим способом, передбаченим законом.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми