Освіта та наука Автор: RomanK Друкувати

Одеські вузи оголосили канікули до весни

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: ВУЗ

  В одеських вищих навчальних закладах було оголошено про продовження канікул до кінця лютого.

  5592_1515920461_odesa.jpg (118.34 Kb)

  Так само їх керівники хочуть заощадити кошти на опаленні. «Зимові канікули згідно із затвердженим травнем 2017 року графіком навчальних планів почалися 29 грудня і закінчаться 25 лютого. З 26 лютого заплановано відновлення занять », - розповіли в Одеському національному університеті ім. І.І. Мечникова. Більш того, відзначається, що навчальні плани створювалися таким чином, що вони не вплинуть на кількість лекцій і семінарських занять, а також нагадали, що практику тривалих зимових канікул була вперше застосували в 2011-2012 навчальному році, а в подальшому стала звичайною.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розенко анонсував нову пенсійну реформу

  Відомо також, що канікули оголошені в Одеській юридичній академії, Одеської національної академії харчових технологій, Південноукраїнському національному педагогічному університеті ім. К. Д. Ушинського та інших.

  Раніше в засобах масової інформації повідомлялося, що в школах Одеси продовжили канікули в зв'язку зі спалахом кору. На цьому тижні стало відомо, що в Одеській області жертвою кору стала дитина.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Як працює реклама у Telegram? Як працює реклама у Telegram?
Реклама у Telegram стає дедалі популярнішою завдяки унікальним можливостям платформи. Ось ключові аспекти роботи реклами в цьому месенджері.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми