Освіта та наука Автор: RomanK Друкувати

В Україні зміняться правила прийому в школу

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: школа, освіта, суспільство

  Міністерство освіти України представило ініціативу, що стосується зарахування дітей до школи, і у відомстві підкреслили, що в цю ініціативу було включено безліч нововведень.

  3502_1520679888_shkola_klas_0931.jpg (72.7 Kb)


  Про нові правила прийому до школи розповів Володимир Бахрушин, експерт з питань освіти. «Батьки мають право віддати дитину в будь-яку школу, але якщо школа, до якої вони прикріплені територіально, повинна прийняти дитину в будь-якому випадку, і не повинна шукати причин для відмови, то інша школа може влаштовувати конкурсний відбір або ставити інші вимоги до дітей», - заявив Бахрушин. У той же час він зазначив, що в цьому проекті немає пунктів, які стосувалися б браку місць в навчальних закладах. За словами Бахрушина, мова йде тільки про те, як місцева влада зможе розподілити будинку і вулиці між школами.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВФ закликав підвищити ціни на газ для України

  «Якщо це буде зроблено коректно, то особливих проблем не буде. Було б доцільно зробити певний обговорення на місцевому рівні щодо того, як розподілити території між школами. Але це не вирішується на рівні міністерства або якихось центральних органів», - додав експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми