Освіта та наука Автор: RomanK Друкувати

В Україні зміняться правила прийому в школу

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: школа, освіта, суспільство

  Міністерство освіти України представило ініціативу, що стосується зарахування дітей до школи, і у відомстві підкреслили, що в цю ініціативу було включено безліч нововведень.

  3502_1520679888_shkola_klas_0931.jpg (72.7 Kb)

  Про нові правила прийому до школи розповів Володимир Бахрушин, експерт з питань освіти. «Батьки мають право віддати дитину в будь-яку школу, але якщо школа, до якої вони прикріплені територіально, повинна прийняти дитину в будь-якому випадку, і не повинна шукати причин для відмови, то інша школа може влаштовувати конкурсний відбір або ставити інші вимоги до дітей», - заявив Бахрушин. У той же час він зазначив, що в цьому проекті немає пунктів, які стосувалися б браку місць в навчальних закладах. За словами Бахрушина, мова йде тільки про те, як місцева влада зможе розподілити будинку і вулиці між школами.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МВФ закликав підвищити ціни на газ для України

  «Якщо це буде зроблено коректно, то особливих проблем не буде. Було б доцільно зробити певний обговорення на місцевому рівні щодо того, як розподілити території між школами. Але це не вирішується на рівні міністерства або якихось центральних органів», - додав експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні Apple та Samsung знайшли компроміс у патентній війні
Сума виплат за порушення патентів навряд чи вплине на чистий прибуток компаній.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми