Освіта та наука, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Як працюватимуть вчителі пенсійного віку?

 • Джерело: napensii.ua.  → Ключові теги: пенсії

  Міністерство освіти готує зміни для вчителів пенсійного віку. Так, в законопроекті «Про загальну середню освіту» передбачається, що всі працівники пенсійного віку будуть переведені на контрактну форму роботи.

  92_98798.jpg (69.04 Kb)


  Про це розповіла міністр освіти Лілія Гриневич.

  - У проекті закону «Про загальну середню освіту», який ми повинні внести в парламент, ми пропонуємо положення про те, що всі працівники пенсійного віку, незалежно від того, учитель це або директор, переводяться на контрактну форму. Це означає, що з ними кожен раз будуть переукладати контракт, - пояснила міністр.

  За її словами, є старші викладачі-пенсіонери, які і в 70 активно працюють, а є такі, які вже не можуть повноцінно працювати. З такими педагогами контракт продовжуватися не буде.

  Всі умови повинні бути чітко прописані в контракті: як людина проводить навчальний процес, чи володіє сучасними методиками навчання, яка у педагога результативність роботи з учнями.

  - Якщо педагог може пропускати уроки, бути на заняттях бездіяльним, мають місце прояви знущання над дітьми - є всі підстави розірвати контракт, - підсумувала Гриневич.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми