Освіта та наука, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Вступ до ВУЗів у 2019 офіційно змінено

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: освіта, ВНЗ

  В Україні набули чинності нові умови прийому до закладів вищої освіти на 2019 рік.

  3269_1404214474_30315.jpg (23.43 Kb)


  Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

  Для вступу на медичний, фармацевтичний та ветеринарний напрямки прийматимуть сертифікати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов (зараховуються сертифікати лише 2018 та 2019 років).

  З 2019 року змінили строки проведення творчих конкурсів, які тепер пройдуть з 1 до 10 липня – до початку подання заяв. Для контрактників передбачена друга сесія творчих конкурсів – з 11 до 22 липня.

  Немає змін у кількості заяв, які можна подати для вступу на бакалавра (бюджет), – максимум 7 заяв на 4 спеціальності. З 2019 року запрацює механізм першочергового зарахування абітурієнтів до медичних та педагогічних вишів, які готові працювати в сільській місцевості (не менше трьох років).

  На наступний рік розширено практику мінімальної кількості балів для вступу. Йдеться про спеціальності “Право”, “Публічне управління та адміністрування”, “Міжнародні відносини”, “Міжнародні економічні відносини”, “Міжнародне право”, “Фармація, промислова фармація”. Щоб подати на них заяву, потрібно мати конкурсний бал не менше 130.

  Мінімальний поріг встановлений також на спеціальності “Стоматологія”, “Медицина”, “Педіатрія”. Для участі в конкурсі потрібно мати не менше 150 балів з другого та третього конкурсних предметів.

  Основна вступна кампанія буде проведена в більш компактні строки, а можливість створення електронних кабінетів буде відкрита до кінця літа, щоб їх могли використовувати вступники на заочну форму.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми