Освіта та наука, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Вступ до ВУЗів у 2019 офіційно змінено

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: освіта, ВНЗ

  В Україні набули чинності нові умови прийому до закладів вищої освіти на 2019 рік.

  3269_1404214474_30315.jpg (23.43 Kb)


  Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

  Для вступу на медичний, фармацевтичний та ветеринарний напрямки прийматимуть сертифікати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов (зараховуються сертифікати лише 2018 та 2019 років).

  З 2019 року змінили строки проведення творчих конкурсів, які тепер пройдуть з 1 до 10 липня – до початку подання заяв. Для контрактників передбачена друга сесія творчих конкурсів – з 11 до 22 липня.

  Немає змін у кількості заяв, які можна подати для вступу на бакалавра (бюджет), – максимум 7 заяв на 4 спеціальності. З 2019 року запрацює механізм першочергового зарахування абітурієнтів до медичних та педагогічних вишів, які готові працювати в сільській місцевості (не менше трьох років).

  На наступний рік розширено практику мінімальної кількості балів для вступу. Йдеться про спеціальності “Право”, “Публічне управління та адміністрування”, “Міжнародні відносини”, “Міжнародні економічні відносини”, “Міжнародне право”, “Фармація, промислова фармація”. Щоб подати на них заяву, потрібно мати конкурсний бал не менше 130.

  Мінімальний поріг встановлений також на спеціальності “Стоматологія”, “Медицина”, “Педіатрія”. Для участі в конкурсі потрібно мати не менше 150 балів з другого та третього конкурсних предметів.

  Основна вступна кампанія буде проведена в більш компактні строки, а можливість створення електронних кабінетів буде відкрита до кінця літа, щоб їх могли використовувати вступники на заочну форму.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми