Освіта та наука, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Вступ до ВУЗів у 2019 офіційно змінено

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: освіта, ВНЗ

  В Україні набули чинності нові умови прийому до закладів вищої освіти на 2019 рік.

  3269_1404214474_30315.jpg (23.43 Kb)

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

  Для вступу на медичний, фармацевтичний та ветеринарний напрямки прийматимуть сертифікати ЗНО 2017, 2018 та 2019 років, крім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов (зараховуються сертифікати лише 2018 та 2019 років).

  З 2019 року змінили строки проведення творчих конкурсів, які тепер пройдуть з 1 до 10 липня – до початку подання заяв. Для контрактників передбачена друга сесія творчих конкурсів – з 11 до 22 липня.

  Немає змін у кількості заяв, які можна подати для вступу на бакалавра (бюджет), – максимум 7 заяв на 4 спеціальності. З 2019 року запрацює механізм першочергового зарахування абітурієнтів до медичних та педагогічних вишів, які готові працювати в сільській місцевості (не менше трьох років).

  На наступний рік розширено практику мінімальної кількості балів для вступу. Йдеться про спеціальності “Право”, “Публічне управління та адміністрування”, “Міжнародні відносини”, “Міжнародні економічні відносини”, “Міжнародне право”, “Фармація, промислова фармація”. Щоб подати на них заяву, потрібно мати конкурсний бал не менше 130.

  Мінімальний поріг встановлений також на спеціальності “Стоматологія”, “Медицина”, “Педіатрія”. Для участі в конкурсі потрібно мати не менше 150 балів з другого та третього конкурсних предметів.

  Основна вступна кампанія буде проведена в більш компактні строки, а можливість створення електронних кабінетів буде відкрита до кінця літа, щоб їх могли використовувати вступники на заочну форму.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple випустив супершвидкий ноутбук Apple випустив супершвидкий ноутбук
Компанія Apple представила нову модель ноутбука MacBook Pro з 8-ядерним процесором, який робить його найшвидшим в історії компанії.
У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися У власників Huawei проблеми: сервіси Google перестануть підтримуватися
Компанія Google припиняє співпрацю з китайським виробником смартфонів Huawei після указу президента США Дональда Трампа про заборону на використання о...
Дизайн квартир, що популярно в 2019 році Дизайн квартир, що популярно в 2019 році
З кожним новим роком з'являються нові тенденції в дизайні інтер'єрів, які потрібно враховувати та навіть переглядати, аби ви могли оновлювати свій дім...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми