Освіта та наука, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Чорне море скоро загине: вчені дали невтішний прогноз

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Чорне море

  Археологи дуже радіють тому, що численні останки затонулих кораблів в Чорному морі зберігаються в чудовому стані, однак це не радує вчених.

  4737_15351427_s1200.jpg (96.62 Kb)

  Дослідники заявили, що з кожним роком рівень кисню в Чорному морі стрімко скорочується.

  За скорочення підводного життя в Чорному морі є відповідальними речовини, які надходять з сільськогосподарських відходів, також на скорочення живності у водоймі впливає стабільне розшарування води. Вчені підкреслили, що Середземне і Чорне моря пов'язані тільки протокою Босфор, і через нього надходить дуже мало свіжої солоноватої води. Замість цього в Чорне море надходить величезна кількість прісної води з Дунаю. В результаті прісна вода, збагачена киснем, залишається на поверхні, а щільна солона вода йде вглиб моря.

  На думку дослідників, в результаті глобальних кліматичних змін температура Чорного моря продовжує рости. У більш теплій воді живі організми мають потребу у великій запасі кисню і енергії, які їм необхідні для виживання і розмноження. Багато живі організми вже намагаються покинути свою природну середовище проживання - особливо ті, які живуть на великій глибині.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Puma випустила Puma випустила "розумні" кросівки
Німецька компанія Puma випустила “розумні” кросівки RS-Computer. Такі випускали 1986-го.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми