Освіта та наука, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

В Україні дозволять не відвідувати школу

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: освіта, школа

  Сімейна освіта для школярів стане доступною з 1 вересня. Таке нововведення запровадило Міністерство освіти, а зараз відповідне положення на прийнятті в інших міністерствах, інформує enovosty.com/news.

  6088_4_28.jpg (43.14 Kb)


  Перейти на сімейну освіту зможуть всі бажаючі, достатньо буде лише написати заяву, а тому в МОН з нового навчального року очікують значне збільшення хоумскулерів. Сьогодні таких дітей в Україні 54 тисячі.

  Як зробити такий перехід комфортним для дитини і чи варто вчитися вдома?

  За словами психолога, у якої двоє з трьох дітей навчаються вдома, хоумскулінг підходить не всім, і починати готуватися до такого переходу варто за півроку.

  «Підготуватися, перш за все, повинні батьки, самі. Тому що, дуже часто саме батьки виявляються не готові. Не готові до того навантаження, з яким вони стикаються. Яким чином? Проконсультуватися з фахівцем. Щоб зрозуміти, з якими складнощами вони зіткнуться», – каже психолог Юлія Магеррамова.

  У Міністерстві освіти кажуть, з нового навчального року стати хоумскулером буде набагато легше. Адже в Україні змінили положення «про індивідуальну освіту».

  «За новим законодавством, вважається індивідуальним: сімейна освіта, екстернат і педагогічний патронаж. Педагогічний патронаж передбачає супровід педагога від школи, екстернат і сімейна освіта – це тільки консультації та оцінки. Сімейна освіта і екстернат дуже схожі між собою, але різниця в тому, що на сімейну мають право всі, а екстернат – це виключний перелік осіб», – розповідає державний експерт Директорату дошкільної та шкільної освіти МОН Олена Лінник.

  Щоб організувати сімейне навчання вдома, достатньо принести відповідну заяву в школу за місцем реєстрації.

  Приймати їх почнуть з першого вересня, коли запрацює відповідне положення.

  Після цього викладачі допоможуть скласти навчальний план і проведуть і з батьками, і з дитиною консультацію. А в кінці семестру на дітей чекатиме оцінювання знань.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року Nokia запустили у продаж кнопкові телефони 2019 року
В кінці липня компанія HMD Global анонсувала новий кнопковий телефон Nokia 105 (2019), який вже надходить у продаж.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми