Освіта та наука, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Для яких професій необхідна вища освіта

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: освіта

  Найбільш затребувані професії в Україні не вимагають вищої освіти і відносяться до робочих спеціальностей, проте є й винятки.

  3961_educationlongread_large_large.jpg (23.35 Kb)


  Про це повідомила HR-експерт Тетяна Пашкіна.

  “Якщо ми говоримо про кількість вакансій, про першу десятку, то це, як правило, універсальні професії, які не потребують, в більшості своїй, вищої освіти. Це продавці-консультанти, виробництво, робочі спеціальності, охоронці, офіціанти, кухарі, шеф-кухарі, торгові представники, бухгалтери, веб-розробка, по Києву – це інтернет-маркетинг, іноді трапляються складські професії і будівництво, влітку в сезон”, – повідомила Пашкіна.

  За її словами, з цього переліку тільки чотири вимагають вищої освіти і зустрічаються в основному по Києву. Йдеться про бухгалтерів, веб-розробників, інтернет-маркетологів і торгових представників.

  “Людина може дуже швидко увійти в професію і поміняти її. Сьогодні був продавець-консультант, занудьгував, – вирішив піти в офіціанти, вивчив меню, – ось уже і офіціант. Навіть на кухарів, шеф-кухарів беруть фахівців-початківців – якийсь час ви чистите картоплю, заготовлюєте салати, але протягом певного періоду ви можете, що називається “на робочому місці” – отримати професію і вирости в ній”, – пояснила експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми