Освіта та наука, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Для яких професій необхідна вища освіта

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: освіта

  Найбільш затребувані професії в Україні не вимагають вищої освіти і відносяться до робочих спеціальностей, проте є й винятки.

  3961_educationlongread_large_large.jpg (23.35 Kb)

  Про це повідомила HR-експерт Тетяна Пашкіна.

  “Якщо ми говоримо про кількість вакансій, про першу десятку, то це, як правило, універсальні професії, які не потребують, в більшості своїй, вищої освіти. Це продавці-консультанти, виробництво, робочі спеціальності, охоронці, офіціанти, кухарі, шеф-кухарі, торгові представники, бухгалтери, веб-розробка, по Києву – це інтернет-маркетинг, іноді трапляються складські професії і будівництво, влітку в сезон”, – повідомила Пашкіна.

  За її словами, з цього переліку тільки чотири вимагають вищої освіти і зустрічаються в основному по Києву. Йдеться про бухгалтерів, веб-розробників, інтернет-маркетологів і торгових представників.

  “Людина може дуже швидко увійти в професію і поміняти її. Сьогодні був продавець-консультант, занудьгував, – вирішив піти в офіціанти, вивчив меню, – ось уже і офіціант. Навіть на кухарів, шеф-кухарів беруть фахівців-початківців – якийсь час ви чистите картоплю, заготовлюєте салати, але протягом певного періоду ви можете, що називається “на робочому місці” – отримати професію і вирости в ній”, – пояснила експерт.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми