Освіта та наука, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Що потягне за собою масове закриття шкіл в Україні

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: школа

  Закриття «збиткових» шкіл буде мати безліч наслідків для економіки і соціальної сфери країни. По-перше, це призведе до звільнень педагогів, які не зможуть працевлаштуватися за фахом в своєму населеному пункті. Крім того, ліквідація школи в цілому негативно позначається на соціально-економічному житті села.

  6711_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Закриття шкіл в Україні загрожує вимиранням селищ. Соціально активні українці, які, зазвичай, і без того не бачать в рідному селі ніяких перспектив, але ще мають якісь кошти, будуть прагнути переїхати туди, де їхні діти, хоча б, зможуть отримати освіту. Такий відтік населення негативно позначиться на економічному розвитку залишився без школи селища - і до того ж збільшить рівень криміналу, в який активно залучаються неосвічені, нічим не зайняті підлітки.

  «Оптимізація» українських шкіл входить в число базових умов Міжнародного валютного фонду, від виконання яких залежить подальше кредитування України. Причому домагаючись скорочення навчальних закладів, західні експерти відкрито вимагають збільшити навантаження на українських вчителів. «МВФ наполягає на тому, щоб навантаження на викладачів середньої школи була збільшена. У нас зменшується кількість учнів. Значить, нам треба зменшувати кількість вчителів і шкіл. Це непопулярні кроки, це не викликає великого ентузіазму в суспільстві», - каже заступник міністра освіти України Інна Совсун.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми