Освіта та наука, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Що потягне за собою масове закриття шкіл в Україні

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: школа

  Закриття «збиткових» шкіл буде мати безліч наслідків для економіки і соціальної сфери країни. По-перше, це призведе до звільнень педагогів, які не зможуть працевлаштуватися за фахом в своєму населеному пункті. Крім того, ліквідація школи в цілому негативно позначається на соціально-економічному житті села.

  6711_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Закриття шкіл в Україні загрожує вимиранням селищ. Соціально активні українці, які, зазвичай, і без того не бачать в рідному селі ніяких перспектив, але ще мають якісь кошти, будуть прагнути переїхати туди, де їхні діти, хоча б, зможуть отримати освіту. Такий відтік населення негативно позначиться на економічному розвитку залишився без школи селища - і до того ж збільшить рівень криміналу, в який активно залучаються неосвічені, нічим не зайняті підлітки.

  «Оптимізація» українських шкіл входить в число базових умов Міжнародного валютного фонду, від виконання яких залежить подальше кредитування України. Причому домагаючись скорочення навчальних закладів, західні експерти відкрито вимагають збільшити навантаження на українських вчителів. «МВФ наполягає на тому, щоб навантаження на викладачів середньої школи була збільшена. У нас зменшується кількість учнів. Значить, нам треба зменшувати кількість вчителів і шкіл. Це непопулярні кроки, це не викликає великого ентузіазму в суспільстві», - каже заступник міністра освіти України Інна Совсун.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми