Освіта та наука Автор: RomanK Друкувати

COVID-19 доведе до злиднів десятки мільйонів людей

 • Джерело: segodnya.ua.  → Ключові теги: освіта

  Її наслідки, за словами президента Світового банку, дійсно серйозні.

  5512_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Пандемія коронавірусусильно вдарила по світовій економіці – через неї у злиднях можуть опинитися 60 мільйонів людей. З такою заявою виступив президент Світового банку Девід Малпасс в інтерв'ю BBC Radio 4.

  "Через активність коронавірусу 60 мільйонів людей можуть опинитися в "крайній бідності". Безпосередні наслідки втрати доходу, а також медичні та соціальні наслідки дійсно серйозні", – сказав Малпасс.

  За його словами, понад 60 мільйонів людей можуть опинитися в ситуації, коли їм доводиться жити менш ніж на 1 фунт стерлінгів у день (33,68 грн).

  Президент Світового банку зазначив, що пандемія коронавірусу є "шкідливим ударом" для світової економіки. Це вплине на мільярди доходів населення. Економічні наслідки коронавірусної кризи можуть тривати десятиліттями.

  Додамо, що Всесвітній банк визначає "крайню бідність" як умову, якщо людина живе менш ніж на 1,90 долара США (1,55 фунта стерлінгів, або 52,20 грн) в день.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми