Освіта та наука Автор: RomanK Друкувати

В Україні замінять "червоні дипломи"

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: освіта

  З січня 2021 року в Україні набули чинності зміни щодо оформлення дипломів після закінчення вищих навчальних закладів. Відтепер випускникам видаватимуться дипломи без нагород. Таким чином, починаючи вже з цього року, “червоних дипломів” більше не буде.

  9037_942adec827d96b55a2e24b0a9d98c9753360372f.jpg (43.08 Kb)


  Про це йдеться в наказі №1571 від 29 грудня 2020, підписаному главою Міністерства освіти науки і України Сергієм Шкарлетом.

  Раніше студенти отримували такі дипломи:

  молодшого бакалавра;
  молодшого бакалавра з відзнакою (червоний диплом);
  бакалавра;
  бакалавра з відзнакою;
  магістра;
  магістра з відзнакою;
  доктора філософії;
  доктора філософії європейського зразка;
  доктора наук.
  Шкарлет же затвердив форми дипломів, серед яких немає “червоних”:

  диплом молодшого бакалавра;
  бакалавра;
  магістра;
  доктора філософії;
  доктора мистецтва;
  доктора наук.
  У Міносвіти затвердили форми додатку до диплому європейського зразка та зразок академічної довідки. Також були затверджені нові форми для дипломів доктора філософії, доктора мистецтв і доктора наук. А в дипломах спеціаліста та молодшого спеціаліста у графі “ступінь вищої освіти” зазначатиметься освітньо-кваліфікаційний рівень.

  У дипломах молодшого бакалавра, бакалавра або магістра, які отримуватимуть випускники без громадянства, буде додатково зазначатися рік вступу та повна назва навчального закладу, до якого студент вступив на початку навчання в Україні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми