Освіта та наука Автор: RomanK Друкувати

Новий рейтинг шкіл України

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: школа, рейтинги

  Щорічно, виходячи з даних Українського центру оцінювання якості освіти, формується рейтинг шкіл за результатами, що їх досягли учні на ЗНО. Інформаційно-освітній ресурс «Освіта.ua» поділився переліком 200 кращих навчальних закладів України за даними 2021 року.

  5282_4_28.jpg (43.14 Kb)


  Що таке «Рейтинг шкіл України»?

  Нагадаємо, ЗНО щорічно складають тисячі школярів всієї країни. Саме за результатами цього оцінювання випускники шкіл можуть вступити до ВНЗ, поборотися за бюджетні та контрактні місця в престижних університетах країни.

  Рейтинг «ТОП-200 шкіл України» від «Освіта.ua» формується із загальної кількості випускників, які написали ЗНО, частини, яка успішно склала тестування, та середнього балу вихованців школи. Подробиці про алгоритм розрахунку рейтингу можна прочитати за посиланням.

  ТОП-200 очних та дистанційних шкіл України

  У загальному рейтингу серед дистанційних шкіл продовжує лідирувати «Оптіма». У цьому році вона змогла зайняти 40 місце серед всіх навчальних закладів для школярів в Україні та 23 позицію серед київських шкіл. У минулому році «Оптіма» також увійшла в ТОП-50 шкіл країни, зайнявши 41 та 23 місце відповідно.

  Для багатьох скептиків такі результати дистанційної форми навчання виявилися великим сюрпризом, адже «Оптімі» вдалося обігнати близько 550 столичних шкіл та майже 15 000 навчальних закладів України, в тому числі з очною та змішаною формою навчання.

  В «Оптімі» прокоментували, що таких результатів вдалося досягти завдяки професійним педагогам, взаємоповазі та копіткій роботі, сучасним освітнім технологіям та передовим авторським методикам. Тут переконані: не буває дітей без таланту, і завдання школи – допомогти дитині розкрити свій потенціал, закласти міцний фундамент знань.

  На досягнутому «Оптіма» зупинятися не збирається, в новому навчальному році школа має намір дати дітям ще більше можливостей, домогтися ще більших результатів своїх вихованців на ЗНО-2022.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми