Освіта та наука, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Диплом про вищу освіту можуть анульовувати

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: освіта

  Кабінет Міністрів ухвалив рішення, яке дає змогу анулювати диплом бакалаврів і магістрів через порушення академічної доброчесності. Порушення повинна фіксувати вчена рада кожного закладу вищої освіти. Людина, яку звинувачують у порушенні, може сама відмовитися від диплома і пройти повторну атестацію.

  6247_19565072_higher-education-2.jpg (29.69 Kb)


  Насамперед, скасування рішення про отримання вищої освіти та присвоєння відповідної кваліфікації стосуватиметься молодших бакалаврів, бакалаврів та магістрів.

  У такому разі документ про вищу освіту стає нечинним. Однак протягом двох місяців людина може подати апеляцію до Міністерства освіти або оскаржити рішення в суді.

  Що вважається порушенням академічної доброчесності (зокрема, у кваліфікаційній роботі):

  плагіат;
  фабрикація;
  фальсифікація;
  списування;
  обман;
  хабарництво.
  Повідомити про факт порушення можна на офіційну адресу вишу, який видав документ про освіту. Для цього потрібно вказати дані про порушника, викласти зміст порушення та надати докази для підтвердження.

  Анонімні повідомлення не підлягають розгляду, тому заявнику потрібно залишити свої контактні дані.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми