Освіта та наука Автор: RomanK Друкувати

Українські школи відновлюють навчання

 • Джерело: rbc.ua.  → Ключові теги: освіта, школа

  Через два тижні війни Росії проти України деякі регіони, які найменше зачепили бойові дії, відновлюють навчальний процес у школах. Навчання проводитиметься переважно в дистанційному форматі.

  8247_blogery.jpg (47.3 Kb)


  Львівська область
  Школи Львівщини відновлюють навчальний процес із 14 березня. У якому форматі — дистанційному, очному чи змішаному — кожна школа визначає самостійно. Детальна інформація на гарячій лінії: 0960143708, 0935473783.
  Львів відновлює навчальний процес для учнів 1-11 класів у онлайн-форматі. До нього можуть приєднатися діти, які переселилися з інших регіонів, але потрібна попередня реєстрація у найближчій школі.
  Одеська область
  Освітній процес на Одещині відновлюється 14 березня. Навчання буде організовано з використанням дистанційних технологій. Кожна школа має забезпечити можливість навчання для тимчасово переміщених дітей.
  Волинська область
  Поки відомо про те, що з 14 березня відновлюється навчання у дистанційному форматі лише у школах Володимир-Волинської громади. Луцьк ще вивчає таку можливість.
  Івано-Франківська область
  У регіоні з 14 березня розпочнеться дистанційне навчання у школах, коледжах та ЗВО. Освітній процес організують таким чином, щоб охопити мешканців області та тих, хто виїхав за кордон або переїхав із інших областей.
  Кіровоградська область
  Освітній процес відновлюється з 14 березня в дистанційному режимі. При цьому окремі школи або громади можуть приймати рішення щодо додаткових канікул.
  Закарпатська область
  Початкові класи на Закарпатті точно відновлять очне навчання у школах з 14 березня, також запрацюють дитячі садки. Щодо формату для учнів 5-11 класів, то формат поки що визначається.
  Тернопільська область
  Регіон з 14 березня відновлює навчання у віддаленому форматі. Діти-переселенці можуть продовжити навчання у школах Тернополя, для цього потрібно зареєструвати у найближчій школі.
  Хмельницька область
  Хмельницька область відновлює навчання із 14 березня. В обласному центрі школи розпочали працювати ще 9 березня. Процес рекомендується організувати у змішаному чи дистанційному форматі.
  Полтавська область
  З 14 березня відновлюють роботи школи, технікуми та університети — у дистанційному форматі. Остаточне рішення — за кожною конкретною громадою.
  Рівненська область
  З 14 березня відновлюється дистанційне навчання у школах. ЗВО та технікуми можуть проводити навчання як у дистанційній, так і змішаній формі. Дитячі садки поки що залишаються закритими.
  Чернівецька область
  З 14 березня буде організовано дистанційне навчання для школярів. Як працюватимуть дитячі садки, вирішують органи місцевого самоврядування.
  Дніпро
  Дніпро відновило дистанційне навчання для 1-11 класів напередодні, 10 березня.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми