Освіта та наука Автор: RomanK Друкувати

"Здали в архів" одну з найбільш корумпованих схем в Україні

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: дипломування моряків

  14 лютого розпочала роботу повністю оновлена Державна кваліфікаційна комісія моряків при Адміністрації судноплавства. Таким чином поставлено крапку в одній з найбільш корумпованих схем – дипломуванні моряків.

  2510_105422.jpg (79.44 Kb)

  Про це повідомив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Мустафа Найєм у Facebook. Він зазначив, що також змінено підхід до процедури проходження іспитів і отримання кваліфікаційних документів моряків.

  Перший сервісний центр відкрито в Києві – тут будуть проходити іспити на підтвердження або продовження кваліфікації, а також видаватимуть документи за спрощеною процедурою.

  "Відтепер моряк подає документи на розгляд безпосередньо до Адміністрації судноплавства або до сервісних центрів Моррічсервіс. Сьогодні відкрито перший сервісний центр в Києві. Тут будуть проходити іспити на підтвердження/подовження кваліфікації та видача документів за спрощеною та прозорою процедурою. Нові члени ДККМ – є частиною команди Адміністрації судноплавства, відтепер ніхто не може вплинути на рішення за результатами проходження моряком іспиту", – написав Найєм.

  Заступник міністра наголосив, що відтепер єдиним кваліфікаційним тестом для моряків на підтвердження/подовження кваліфікації є всесвітньо визнаний CES 6.0.

  "Інспекція з підготовки і дипломування моряків до якої виникало багато запитань на завершальній стадії ліквідації.І це тільки перший етап змін. Реформа передбачає повний перехід від старої системи з непрозорими та забюрократизованими процедурами видачі кваліфікаційних документів моряків до міжнародних стандартів в дипломуванні. Далі – максимальна автоматизація процесів та цифровізація послуг для моряків, що дозволить ліквідувати корупційні ризики через зведення до мінімуму впливу людського фактора", – додав Найєм.

  Впровадження цієї системи гарантуватиме повну прозорість даних та всіх процесів у новому Державному реєстрі документів моряків, а також посилить контроль за їхньою реєстрацією.

  Із запуском системи українські моряки зможуть просто та швидко отримувати послуги у сфері дипломування через портал Дія, додав Найєм.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Мотоблок та його можливості: огляд навісного обладнання для сільськогосподарських робіт Мотоблок та його можливості: огляд навісного обладнання для сільськогосподарських робіт
Мотоблоки – це універсальні помічники на фермі, в саду або на дачі. Вони можуть виконувати різноманітні завдання, від оранки землі до збору врожаю, і ...
Як закрити ФОП офлайн - покрокова інструкція Як закрити ФОП офлайн - покрокова інструкція
Російська агресія проти України спричинила масштабну економічну кризу, змусивши численних підприємців припинити свою діяльність. Причини різні: вимуше...
Доставка суші в Києві Arasaka для пікніка. Насолоджуйтесь смаком на природі Доставка суші в Києві Arasaka для пікніка. Насолоджуйтесь смаком на природі
Весна — це не лише довгоочікувана пора тепла та сонця. В цей час також починається сезон пікніків. Звісно, кожна людина має власні уподобання в смакол...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми