Освіта та наука Автор: profi Друкувати

Азаров не шкодує грошей на освіту і спорт

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Азаров, Кабмін, освіта, спорт, кошти

  Кабмін пропонує ВР виділити 24,289 мільярда гривень з держбюджету на діяльність в 2013 році Міносвіти і 0,941 мільярда гривень - Мінспорту. Про це йдеться в проекті закону № 3085, зареєстрованому в ВР, автором якого виступив Азаров.


  stydentu_kerivnuctvo_inomarku_0_233.jpg

  Згідно з пояснювальною запискою, пропонується затвердити обсяги фінансування цих міністерств в 2013 році, створених шляхом реорганізації Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

  Прем'єр- міністр пропонує виділити 10,8 млн гривень на функціонування музеїв; 81,2 млн гривень - на дослідження, наукові і науково-технічні розробки, проведення наукових заходів національним університетом ім. Шевченка, фінансову підтримку наукових об'єктів, що становлять національне надбання, амбулаторне медичне обслуговування працівників Кримської астрофізичної обсерваторії.

  Крім цього, на фізичну й спортивну підготовку учнів та студентів проектом передбачається 63,2 млн гривень. Також Міносвіти пропонують із загальної суми виділити 1,4 млрд гривень на дослідження, наукові і науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням тощо.

  Читайте також: "Табачник "створить" підручники по 600 гривень за екземпляр"

  Кошти Мінспорту пропонується направити на підготовку та участь збірних команд у Паралімпійських і Дефлімпійських іграх - 154,7 млн гривень, а на підготовку в участі збірних команд в Олімпійських та юнацьких Олімпійських іграх - 22,8 млн гривень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми