Освіта та наука Автор: Ivasenko Друкувати

Найкращі онлайн-університети світу

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: освіта, університети, онлайн

  В сучасному світі вже не обов'язково відвідувати пари і витрачати роки на здобуття диплому. Відтепер освіту можна здобувати в інтернеті.


  1_2ee252aabf56a7f5b24214296bf7.jpg

  Отже, до вашої уваги, найкращі онлайн-університети світу з безкоштовним навчанням:

  Coursera

  Coursera запущена лише в квітні минулого року вже подолала позначку в 3 мільйони студентів. Зараз включає більше 200 курсів з 33 університетів. Якщо ви ще не чули про Coursera - це стартап в сфері онлайн-освіти, заснований професорами Стенфордського університету, який дозволяє пройти повний інтерактивний курс університету, який викладається справжнім професором в одній з кращих шкіл світу. Безкоштовно.

  TEDx

  Конференції, організовані за ліцензією некомерційної організації TED. Вони проводяться по всьому світу для того, щоб прогресивні і просунуті люди могли зустрітися, поспілкуватися один з одним, обмінятися знаннями та досвідом.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США виділили гроші для українських студентів

  UMass Boston Open Courseware

  Безкоштовні курси з психології, біології, політології, історії, математики і цілому ряду гуманітарних дисциплін з доступом до списку занять, рекомендованої літератури. Недолік: у цього ресурсу немає відео-курсу або презентацій за підсумками викладеного в рамках лекцій.

  Khan Academy

  Величезна база відео-уроків на більш ніж 20 мовах, всі курси розділені на окремі уроки з можливістю перегляду кожного відео незалежно від того, який курс ви обрали. Основний акцент зроблений на відео як спосіб надання інформації, матеріалів для читання тут немає.

  MIT Open Courseware

  Щоб потрапити в цей інститу, люди з усього світу витрачають безліч грошей і зусиль. Втім, тут доступні і безкоштовні курси. Матеріал доступний для скачування з зазначенням структури і тривалість курсу. Відмінно підійде тим, хто хоче спробувати себе у сфері технічних і прикладних наук і не проти зайнятися інтенсивним самоосвітою.

  Openlearning

  Міжнародний інститут менеджменту, який дозволяє вибрати кілька безкоштовних курсів для вивчення. По закінченні видається сертифікат в електронному вигляді.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми