Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Податківці вирішили змінити механізми перевірок бізнесу

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: ДФС, бізнес, Володимир Хомеко, податки, податкова

  Податкова міліція кардинально змінить всю систему перевірок.


  2825_fiskalna_sluzhba_ukrajiny.jpg (71.58 Kb)

  Про це заявили у Державній фіскальній службі України.

  Згідно з статистикою роботи за останні пів року, податкова міліція розслідувалася 7,2 тис. кримінальних проваджень, що на 29% менше, ніж в 2013 р. При цьому, з метою відшкодування збитків бюджету було накладено арешт на майно на суму 1,2 млрд грн, що в три рази більше, ніж в минулому році. Крім того, 342 млн грн вже відшкодовано бюджету.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Держава пропонує компроміс бізнесу "в тіні" задля легалізації

  Зміни - це явище поетапне, однак у ДФС вже говорять про нововведення, а саме про внесення змін до відомчої регламентації порядку передачі матеріалів податкових перевірок в слідчі підрозділи, відбулося реальне зменшення кількості кримінальних проваджень. Тепер підприємець має можливість письмово викласти свою незгоду з перевіркою і висловити всі свої зауваження. До завершення розгляду всіх цих зауважень, на підставі результатів такої перевірки слідство не починається.

  На даний момент в активній фазі знаходяться ревізії кримінальних проваджень минулих чиновників та винесення справедливих рішень.

  “Нинішня позиція податкової міліції повністю відповідає раніше позначеному курсу на декриміналізацію правопорушень у господарській сфері. Якщо підприємець допустив порушення, замість того, щоб сідати в тюрму, він повинен відшкодувати збиток. Від підприємця є користь державі і суспільству, тільки коли він знаходиться на волі. Єдиний виняток з цього правила, це організована економічна злочинність”, – заявив перший заступник голови ДФС Володимир Хоменко.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми