Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Податкові ідеї Мінфіну зазнають фіаско - економіст

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Мінфін, Данилюк, податки

  Оголошені міністром фінансів України Олександром Данилюком податкові канікули для малого бізнесу не дадуть очікуваних результатів.

  3858_52b6144663d4c85ec063eebff4bf9603f94dcf.jpg (44.3 Kb)


  Про це заявив голова Комітету економістів України Андрій Новак.

  “Тут є одна проблема: у нас, в Україні, ідентифікація підприємства відбувається за реєстрацією самого підприємства, а не за ідентифікаційним кодом власника. І поки суб’єктом для податкової служби буде підприємство, а не конкретна людина, яка це підприємство заснував, податкові канікули не дадуть жодного позитивного результату. Все просто: бізнесмен А. заснував підприємство “Альфа”, п’ять років користувався податковими канікулами. Потім перейменував підприємство на “Альфа +” – і знову підписався на канікули на п’ять років. і так до нескінченності “, – сказав експерт.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українці залишили 100 млрд. в терміналах

  Він також уточнив, що реформа спрацює, якщо ідентифікацію робити за індивідуальним кодом людини, а не за реєстрацією підприємства.

  “І ще один важливий пункт: податкові канікули треба обмежити за видами діяльності. Адже одна річ, якщо підприємство займається продажем нафти або газу, а зовсім інша – якщо фірма продає побутові послуги. Першим податкові послаблення не так вже й важливі, а для останніх це може бути прекрасною мотивацією “, – підсумував експерт.

  Як раніше повідомлялося, міністр фінансів Олександр Данилюк вважає, що доходи загального фонду Державного бюджету на 2017 рік становитимуть 785,5 мільярда гривень, витрати – 851,6 мільярда гривень. Однак фінансуватися будуть ті сфери, які реформуються або будуть реформуватися.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми