Податки та законодавство, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

В Україні "по-тихому" ввели новий податок

  • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: податки

    Національна рада реформ України підтримала ініціативу ряду ділових організацій щодо введення податку на виведений капітал з 1 січня 2018 року.

    1084_1f51c1cb0c86f9bbacdf61dccc99877b.jpg (83. Kb)

    Як повідомила прес-служба Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП), голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна повідомила, що в перехідних положеннях до проекту Податкового кодексу повинна з’явитися норма про те, що Кабінет міністрів бере зобов’язання ввести податок на виведений капітал замість податку на прибуток з 2018 року.

    За її словами, дане рішення підтримав президент і ряд народних депутатів. Пропозицію буде передано в уряд на затвердження, а далі – до парламенту.

    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Названо шестизначну зарплату Гонтарєвої за місяць

    Як повідомили в УСПП, зазначена норма ініційована багатьма бізнес-об’єднаннями.

    “Ділова спільнота переконана: це дозволить уникнути подвійної бухгалтерії, дискредитації в податках, забезпечить рівність підприємців перед законом і можливість інвестувати за рахунок власного капіталу. Головна ідея – оподаткуванню підлягають тільки ті кошти, які виводяться з бізнесу: виплата дивідендів за ставкою 15% та ін.. При цьому кошти, які реінвестуються в бізнес, і прибуток, який залишається в обороті підприємств, не оподатковуються”, – сказано в повідомленні.

    Як зазначається, Нацрада реформ затвердила підготовлений Міністерством фінансів спільно з громадськими експертами проект змін до Податкового кодексу, який передбачає введення єдиного реєстру по відшкодуванню ПДВ, перегляд системи електронного адміністрування та ін. Документ повинен бути затверджений на засіданні Кабміну і переданий до Верховної Ради.

    Як повідомлялося, з ініціативою введення податку на виведений капітал з 1 січня 2018 року раніше виступив ряд ділових організацій, серед яких УСПП, запропонувавши покласти його в основу оновленої і реформованої податкової системи.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей Загадки на кожному поверсі: Розвиваємо логіку та уяву дітей
У світі дитячої літератури є багато книг, які сприяють розвитку дитини, але лише деякі з них поєднують навчання з розвагами так майстерно, як це робит...
Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради Як вибрати ідеальний фалоімітатор: практичні поради
Сучасний ринок інтимних товарів пропонує величезний вибір девайсів, які допомагають зробити сексуальне життя яскравішим і задовольнити найсміливіші фа...
Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО) Порядок проведения экспертизы промышленной безопасности технических устройств на объектах повышенной опасности (ОПО)
Экспертиза промышленной безопасности (ЭПБ) — это процедура, необходимая для подтверждения безопасности технических устройств, используемых на об...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми