Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

Дивіденди будуть оподатковувати "кабальним" податком

 • Джерело: hubs.ua.  → Ключові теги: податки, дивіденди

  Президент України Петро Порошенко підписав закон № 1989-19, яким виправлена технічна помилка про дату вступу в силу норми про оподаткування доходів у вигляді дивідендів за ставкою 9%.

  6411_1462383632_142873_porosh.jpg (67.46 Kb)

  Про це повідомляє прес-служба президента.

  Цей закон спрямований на усунення суперечностей між Податковим кодексом та Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату в Україні» від 23 березня 2017 року № 1989-VIII. Зокрема, внесеними змінами усувається прив’язка ставки (9%) податку на доходи фізичних осіб до прийняття закону про Службу фінансових розслідувань. При цьому норми закону діють на податкові періоди, починаючи з 1 січня 2017 року.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 25% пенсіонерів не отримають перерахунок пенсій - Гройсман

  Законом передбачається, що дивіденди, нараховані після 1 січня поточного року, будуть обкладатися ставкою прибуткового податку у розмірі 9%. Досі нормами Податкового кодексу для оподаткування дивідендів передбачені 2 ставки ПДФО: 5% — для дивідендів, які сплачує платник податку на прибуток; 18% — для дивідендів, які виплачують інші платники, крім платників податку на прибуток (зокрема, платники єдиного податку, нерезиденти).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами Google Chrome готує важливе оновлення проти відео-реклами
Браузер Google Chrome навчився назавжди відключати звук на сайтах з автоматично включаються відеороликами.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми