Податки та законодавство, Робота. Зарплата. Пенсії Автор: RomanK Друкувати

Надходження від ЄСВ різко почало зростати

 • Джерело: ukrinform.ua.  → Ключові теги: ЄСВ

  Зі збільшенням мінімальної зарплати до 3200 грн надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) за січень – березень 2017 року зросли на 8,8 млрд грн. (+29,4%) порівняно з аналогічним періодом 2016 року.

  5459_1463683733_1072.jpg (65.68 Kb)

  Про це йдеться у відповіді Державної фіскальної служби.

  “Завдяки збільшенню розміру мінімальної заробітної плати збільшились і надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Так, фонд оплати праці за січень – лютий 2017 року становив 109 млрд грн, що на 31,6 млрд грн (або 140,8%) більше, ніж за аналогічний період 2016 року. У цьому періоді надійшло 38,8 млрд грн єдиного внеску, що на 8,8 млрд грн, або на 29,4%, більше, ніж за відповідний період минулого року”, – зазначили в прес-службі ДФС.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бальчун готовий працевлаштувати працівників "Укрзалізниці" з "Л-ДНР"

  Наголошується, що загалом цей крок уряду – збільшення мінімальної заробітної плати до рівня 3200 грн, – позитивно впливає на стимулювання внутрішнього попиту, зростання економіки і виробництва в країні, та є “ще одним важливим кроком на шляху до виведення економіки з тіні, що в свою чергу дає змогу збільшити надходження до бюджетів”.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми