Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

В Україні стало легше вести бізнес

 • Джерело: tsn.ua.  → Ключові теги: бізнес

  В Україні наберуть чинності зміни, що стосуються поліпшення умов ведення будівельної діяльності та допоможуть Україні підвищити свої показники в рейтингу "Ведення бізнесу".

  6678_1462383632_142873_porosh.jpg (67.46 Kb)


  Президент Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності", за який Верховна Рада проголосувала 13 квітня 276-ма голосами.

  Зокрема, закон скасовує вимогу щодо необхідності отримання вихідних даних та технічних умов від Державної служби з питань надзвичайних ситуацій, оскільки проектувальник зобов'язаний розробити проектну документацію відповідно до державних будівельних норм та інших нормативно правових документів, де вже враховано такі вимоги.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд знову підвищить зарплати і пенсії

  Новий закон також вносить зміни до статті 17 закону "Про архітектурну діяльність". Там виключили положення щодо можливості проходження професійної атестації громадянами, які не здобули вищої освіти за відповідним напрямом професійної атестації. Це дасть можливість підвищити професійний рівень виконавців робіт у будівництві, що своєю чергою підвищить якість виконуваних ними робіт.

  Також документ визначає правові умови для удосконалення збору даних державної статистичної звітності щодо прийнятих в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів - функції архбудконтролю передано органам місцевого самоврядування, а зобов'яння надавати статистичні дані в цьому напрямку відсутні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Microsoft серйозно оновить Windows 10 Microsoft серйозно оновить Windows 10
Італійський ресурс surface-phone поінформував, що у планах корпорації Microsoft повністю переробити головний елемент операційної системи – Робочий сті...
Названо головну Названо головну "родзинку" нового Android 8.1
Аndroid 8.1 Oreo буде більш ефективно виявляти додатки, що негативно впливають на автономність пристрою. Згідно з інформацією, отриманою журналістами ...
Браузер Chrome отримає нову блокуючу функцію Браузер Chrome отримає нову блокуючу функцію
Компанія Google має намір додати в свій браузер Chrome функцію блокування настирливих небажаних перенаправлень на сторінках сайтів. Йдеться про ситуац...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми