Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

В Україні стало легше вести бізнес

 • Джерело: tsn.ua.  → Ключові теги: бізнес

  В Україні наберуть чинності зміни, що стосуються поліпшення умов ведення будівельної діяльності та допоможуть Україні підвищити свої показники в рейтингу "Ведення бізнесу".

  6678_1462383632_142873_porosh.jpg (67.46 Kb)

  Президент Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності", за який Верховна Рада проголосувала 13 квітня 276-ма голосами.

  Зокрема, закон скасовує вимогу щодо необхідності отримання вихідних даних та технічних умов від Державної служби з питань надзвичайних ситуацій, оскільки проектувальник зобов'язаний розробити проектну документацію відповідно до державних будівельних норм та інших нормативно правових документів, де вже враховано такі вимоги.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд знову підвищить зарплати і пенсії

  Новий закон також вносить зміни до статті 17 закону "Про архітектурну діяльність". Там виключили положення щодо можливості проходження професійної атестації громадянами, які не здобули вищої освіти за відповідним напрямом професійної атестації. Це дасть можливість підвищити професійний рівень виконавців робіт у будівництві, що своєю чергою підвищить якість виконуваних ними робіт.

  Також документ визначає правові умови для удосконалення збору даних державної статистичної звітності щодо прийнятих в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів - функції архбудконтролю передано органам місцевого самоврядування, а зобов'яння надавати статистичні дані в цьому напрямку відсутні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

6 українських альтернатив 6 українських альтернатив "Вконтакте"
В Україні існує не менше 6 соціальних мереж, які можуть замінити “Вконтакте”.
Microsoft готується випускати смартфони нового покоління Microsoft готується випускати смартфони нового покоління
Хоча багатьом здається, що Microsoft збирається відмовитися від продажів смартфонів, компанія досить недвозначно обіцяє, що ці пристрої залишатимуться...
У Google та Facebook з'явиться потужний конкурент У Google та Facebook з'явиться потужний конкурент
Німецькі компанії хочуть створити власну інтернет-платформу, через яку користувачі зможуть отримувати доступ до онлайн-сервісів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми