Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

В Україні стало легше вести бізнес

 • Джерело: tsn.ua.  → Ключові теги: бізнес

  В Україні наберуть чинності зміни, що стосуються поліпшення умов ведення будівельної діяльності та допоможуть Україні підвищити свої показники в рейтингу "Ведення бізнесу".

  6678_1462383632_142873_porosh.jpg (67.46 Kb)

  Президент Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності", за який Верховна Рада проголосувала 13 квітня 276-ма голосами.

  Зокрема, закон скасовує вимогу щодо необхідності отримання вихідних даних та технічних умов від Державної служби з питань надзвичайних ситуацій, оскільки проектувальник зобов'язаний розробити проектну документацію відповідно до державних будівельних норм та інших нормативно правових документів, де вже враховано такі вимоги.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд знову підвищить зарплати і пенсії

  Новий закон також вносить зміни до статті 17 закону "Про архітектурну діяльність". Там виключили положення щодо можливості проходження професійної атестації громадянами, які не здобули вищої освіти за відповідним напрямом професійної атестації. Це дасть можливість підвищити професійний рівень виконавців робіт у будівництві, що своєю чергою підвищить якість виконуваних ними робіт.

  Також документ визначає правові умови для удосконалення збору даних державної статистичної звітності щодо прийнятих в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів - функції архбудконтролю передано органам місцевого самоврядування, а зобов'яння надавати статистичні дані в цьому напрямку відсутні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google анонсував створення власного месенджера Google анонсував створення власного месенджера
Компанія Google працює над створенням нового месенджера Chat, який замінить стандартні СМС на пристроях Android.
Samsung зазнає втрат на китайському ринку Samsung зазнає втрат на китайському ринку
Як повідомляє Strategy Analytics, корейська Samsung, що займає лідируючі позиції на світовому ринку смартфонів, зазнає тяжкої поразки в Китаї.
Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених Топ-10 найбільш популярних сайтів України: не обійшлося без заборонених
Відразу три заборонених російських веб - "ВКонтакте", "Однокласники" і "Яндекс" - потрапили в рейтинг найпопулярніших сайтів, якими користуються украї...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми