Податки та законодавство Автор: RomanK Друкувати

В Україні стало легше вести бізнес

 • Джерело: tsn.ua.  → Ключові теги: бізнес

  В Україні наберуть чинності зміни, що стосуються поліпшення умов ведення будівельної діяльності та допоможуть Україні підвищити свої показники в рейтингу "Ведення бізнесу".

  6678_1462383632_142873_porosh.jpg (67.46 Kb)


  Президент Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо поліпшення умов ведення будівельної діяльності", за який Верховна Рада проголосувала 13 квітня 276-ма голосами.

  Зокрема, закон скасовує вимогу щодо необхідності отримання вихідних даних та технічних умов від Державної служби з питань надзвичайних ситуацій, оскільки проектувальник зобов'язаний розробити проектну документацію відповідно до державних будівельних норм та інших нормативно правових документів, де вже враховано такі вимоги.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд знову підвищить зарплати і пенсії

  Новий закон також вносить зміни до статті 17 закону "Про архітектурну діяльність". Там виключили положення щодо можливості проходження професійної атестації громадянами, які не здобули вищої освіти за відповідним напрямом професійної атестації. Це дасть можливість підвищити професійний рівень виконавців робіт у будівництві, що своєю чергою підвищить якість виконуваних ними робіт.

  Також документ визначає правові умови для удосконалення збору даних державної статистичної звітності щодо прийнятих в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів - функції архбудконтролю передано органам місцевого самоврядування, а зобов'яння надавати статистичні дані в цьому напрямку відсутні.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Не The Ukrainians: Анонсовано ще одну українську альтернативу Не The Ukrainians: Анонсовано ще одну українську альтернативу "Вконтакте"
Частина творців соціальної мережі Ukrainians, яка припинила існування на початку вересня, оголосили про створення нової соцмережі ЄСВОЄ.
Apple дав імена новим смартфонам Apple дав імена новим смартфонам
Раніше вважалося, що компанія Apple не буде зраджувати традиціям і назве нові гаджети: iPhone 7s, iPhone 7s Plus та iPhone 8, але отримані дані свідча...
Найвисокооплачуваніші актори Голлівуду - рейтинг Найвисокооплачуваніші актори Голлівуду - рейтинг
Forbes назвав найвикосокооплачуванішого актора 2017 року. Це Марк Уолберг, який знявся у фільмах "Здрастуй, тату, Новий рік! 2" і "Трансформери: Остан...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми